Joanna Jabłczyńska: Pozuje w stroju kąpielowym na mrozie! Uwielbia morsowanie

Joanna Jabłczyńska znów zachwyciła fanów. Tym razem na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z jej pobytu w Sanoku. Aktorka spędzała aktywnie czas - nie tylko zdecydowała się na poranne bieganie, ale także... morsowanie.

Joanna Jabłczyńska: Aktorka aktywnie spędza czas

Joanna Jabłczyńska regularnie udziela się w mediach społecznościowych, by być w stałym kontakcie z fanami. Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała zimowe ujęcia z Sanoka. 34-latka, która jest wielbicielką aktywnego trybu życia, podzieliła się w sieci kadrami z porannego biegania w śniegu, które skończyło się... morsowaniem! U niektórych użytkowników Instagrama sama myśl o zanurzeniu się w zimnej wodzie wywoływała dreszcze. Na nagraniu jednak widać, że aktorce sprawiło to ogromną przyjemność!

Reklama

Joanna Jabłczyńska: Pozdrawia fanów z Sanoka

Joanna Jabłczyńska ostatnio wybrała się do Sanoka. Razem z aktorami z warszawskiego Teatru Skene zagrała tam spektakl "Najsłodszy Owoc". Z relacji aktorki wynika, że poza pracą znalazła też czas na chwile przyjemności, trening i wypoczynek. Na Instagramie zdradziła też fanom, jakie miejsca poleca odwiedzić w okolicy.

Autor: Katarzyna Solecka

Zobacz też:

Kaja Paschalska nie przypomina już Oli z "Klanu". Ale dekolt!

Agnieszka Włodarczyk w obiektywie męża. Gwiazda zachwyca w białym body

Robert Więckiewicz zdradzał żonę. Małżeństwo aktora uratowała... pandemia!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy