Agnieszka Włodarczyk w obiektywie męża. Gwiazda zachwyca w białym body

Agnieszka Włodarczyk dodała na Instagram nowe zdjęcie, które wykonał jej partner - Robert Karaś. Aktorka pozowała przed obiektywem, mając na sobie białe body. Efekt zachwycił internautów!

Agnieszka Włodarczyki jej partner – Robert Karaś – udali się w kolejną romantyczną podróż! Para wybrała się do Dubaju, a Instagram od kilku dni wypełnia się nowymi zdjęciami. Chociaż w internetowej galerii aktorka zamieszcza głównie fotografie, na których znajduje się syn pary – Milan – to tym razem postanowiła opublikować zupełnie inny kadr. Na najnowszym ujęciu widać samą Agnieszkę Włodarczyk pozującym w białym body. Z opisu zamieszczonego do kadru wynika, że zdjęcie wykonał sportowiec.

Agnieszka Włodarczyk w obiektywie Roberta Karasia

Reklama

Nowe zdjęcie Agnieszki Włodarczyk na Instagramie przypadło do gustu internetowej publiczności. Dowód? Lawina komplementów w sekcji komentarzy!

Agnieszka Włodarczyk: Kariera i życie prywatne

Agnieszka Włodarczyk pojawiła się w wielu filmach i serialach. Swoją karierę aktorską rozpoczęła głośnym tytułem "Sara" w reżyserii Macieja Ślesickiego. Serialowa publiczność z kolei doskonale pamięta jej kreacje w "13 posterunku", "Plebanii" czy "Pierwszej miłości".

Agnieszka Włodarczyk chętnie brała udział także w innych telewizyjnych projektach. Wystąpiła m.in. w produkcjach: "Jak Oni śpiewają", "Gwiazdy tańczą na lodzie" oraz "Twoja Twarz Brzmi znajomo".

Prywatnie Agnieszka Włodarczyk jest związana ze sportowcem Robertem Karasiem, z którym ma syna - Milana. Aktorka została mamą w lipcu zeszłego roku, a od tamtej chwili chętnie publikuje rozkoszne, rodzinne fotografie.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Włodarczyk | Robert Karaś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy