Jakub Wesołowski wspiera WOŚP. Wspomina o osobistych doświadczeniach

Jakub Wesołowski w rozmowie z "Plejadą" otworzył się na temat pomocy w ramach akcji WOŚP. Opowiedział m.in. o osobistych doświadczeniach, związanych z pobytem jego córki w szpitalu.

Jakub Wesołowski, czyli doskonale znany widzom Igor z "Na Wspólnej" od 2014 roku jest w związku małżeńskim z Agnieszką Szczurek. W 2016 roku na świecie powitali córkę, Różę, która jakiś czas temu zmagała się z problemami zdrowotnymi. 

W rozmowie z "Plejadą" aktor opowiedział o jego osobistych doświadczeniach z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Jakub Wesołowski: "Sam jestem ojcem dziecka, które czasami pojawia się w szpitalach"

Aktor powiedział, że wielokrotnie pojawiał się w szpitalach, w których korzysta się ze sprzętu, zakupionego ze środków z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Jakub Wesołowski włączył się w akcję WOŚP i zorganizował licytację. Do zgarnięcia była książka z podpisami aktorów z serialu "Czas honoru" oraz spotkanie z aktorem w ramach kolacji.

To nie pierwszy raz, gdy aktor bierze udział w akcji charytatywnej. Organizował m.in. zbiórki na domy dziecka, w które zaangażował się nawet Robert Lewandowski. 

Rodzina jest dla aktora bardzo ważna. Na profilu na Instagramie Wesołowskiego można znaleźć zdjęcia, na których spędza czas z żoną i córką. 

Czytaj więcej: Lenka Klimentová szczerze o macierzyństwie. Pokazała zdjęcie synka

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy