Iga Krefft: Plan to nie miejsce dla dzieci! Gwiazda "M jak miłość" o mobbingu i wyzysku!

Iga Krefft zadebiutowała na ekranie w wieku 12 lat. Po latach aktorka coraz częściej opowiada o trudnych sytuacjach na planie i o tym, że dzieci nie powinny grać w filmach serialach, a dzieciństwo spędzać na placu zabaw. W jednym z ostatnich wywiadów wspomniała także o przemocy psychicznej i mobbingu jaki miał miejsce przy realizacji pewnej produkcji.

Iga Krefft: Aktorka o mobbingu na planie

Iga Krefft, szerokiej publiczności znana z roli Uli w "M jak miłość", udzieliła wywiadu "Wprost". Na łamach tygodnika opowiedziała, że podczas pracy na planie jednej z produkcji doświadczyła mobbingu.

"Bałam się telefonu, dojeżdżania psychicznego. Szczególnie w jednej produkcji, gdzie zatrudniane były głównie dzieci. To, co tam się działo, wyzysk i brak wyrozumiałości, to był hardcore, to był mobbing i psychiczne ubezwłasnowolnienie. Ja jako nastolatka, jako dziecko nie miałam przestrzeni na to, żeby powiedzieć: Nie, tego nie chcę zrobić. Na to nie mam ochoty" - mówi aktorka.

Reklama

Po latach, Iga Krefft uznała, że plan filmowy to nie miejsce dla dzieci, które powinny raczej spędzać je na placu zabaw niż na planach produkcji.

Iga Krefft: Debiutowała mając 12 lat

Iga Krefft zdobyła popularność dzięki roli Uli Mostowiak w serialu "M jak miłość", gdzie debiutowała w wieku 12 lat. Dziś ma na koncie role w "Diagnozie", "Get To My Love", "Domówce" i w "Piosenkach o miłości". Od pewnego czasu rozwija się też muzycznie, występując pod pseudonimem artystycznym "Ofelia".mając zaledwie 12 lat i dziś z niesmakiem wspomina o pewnych aspektach pracy na planie. W jednym z wywiadów wyznała, że dawniej środowisko filmowe nie było przystosowane do pracy z dziećmi.

Zobacz też:

Joanna Jabłczyńska: Pozuje w stroju kąpielowym na mrozie! Uwielbia morsowanie

Małgorzata Braunek wyszła za aktora Janusza Guttnera na złość matce!

Kaja Paschalska nie przypomina już Oli z "Klanu". Ale dekolt!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Iga Krefft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy