"Hotel Paradise": Wiktoria Gąsior poważnie chora. Lekarze postawili diagnozę

Uczestniczka czwartej edycji programu "Hotel Paradise", Wiktoria Gąsior otrzymała diagnozę od lekarza. Po długim czasie niepewności, okazało się, że gwiazda cierpi na boreliozę. Podzieliła się doświadczeniem z fanami, dodając wpis na Instagramie.

Wiktoria Gąsior w "Hotelu Paradise"

Wiktoria Gąsior znana jest widzom z czwartej serii znanego reality show. Wystąpiła w "Hotelu Paradise", gdzie niestety na własnej skórze doświadczyła hejtu. Jej relacje z mieszkańcami nie układały się najlepiej, a każdy kolejny odcinek obfitował w masę emocji. 

Dziewczyna miała słaby kontakt z innymi uczestniczkami programu. Zauważyli to zwłaszcza Internauci. Po powrocie do Polski Wiktoria zdecydowała się skorzystać z pomocy specjalistów m.in. psychologa. Tym razem jednak dziewczyna wyznała, że zmaga się z o wiele gorszymi problemami.

Wiktoria Gąsior: Lekarze postawili diagnozę

Okazuje się, że ostatnie półtora roku Wiktoria zmagała się z bólem i dolegliwościami, których nie można było zdiagnozować. Szukała pomocy u ortopedów, fizjoterapeutów  oraz neurologów.

Reklama

W końcu okazało się, że kobieta choruje na groźną odmianę boreliozy.

Wiktoria Gąsior: Jak radzi sobie z chorobą?

Po odkryciu przyczyn zagadkowych objawów Gąsior zdecydowała się na leczenie metodami niekonwencjonalnymi. Przyznała, że się boi, ale jednocześnie cieszy, bo w końcu wie z czym ma do czynienia.

Gwiazda nie wyjaśniła jednak, jakie kompetencje ma osoba, która się nią zajmie ani na czym ma polegać terapia.

Autor: Iga Chmielewska

Zobacz też:

Joanna Opozda poprosiła fanów o pomoc. Odzew ją zaskoczył!

Adriana Kalska poszła na... randkę! Kim jest jej nowy ukochany?

Anna Mucha znów rozgrzewa atmosferę! Jej zmysłowa poza zachwyca

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Hotel Paradise
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy