Gwiazda "M jak miłość" w stroju kąpielowym! Fani zasypali ją komplementami

Adriana Kalska łapie chwilę oddechu w wakacje. Na Instagramie zamieściła nowe zdjęcie, a fani zasypali ją komplementami!

Adriana Kalska w stroju kąpielowym

Adriana Kalska ma za sobą pracowite miesiące. Piękna aktorka niezmiennie występuje w "M jak miłość", gdzie wciela się w postać Izy Chodakowskiej: żony Marcina (w tej roli były partner gwiazdy - Mikołaj Roznerski).

Już wiadomo, że Kalska pojawi się także w nowym sezonie serialu: "Papiery na szczęście", gdzie gra główną bohaterkę - Martę Wiśniewską. Dodając do tego liczne wystąpienia teatralne, można otrzymać całkiem napięty grafik! Nic więc dziwnego, że Ada Kalska postawiła na "chwilę oddechu" - na jej Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie sugerujące, że aktorka właśnie wypoczywa na urlopie! Iście wakacyjny krajobraz, delikatnie falująca tafla wody i aktorka prezentująca zgrabne ciało w kolorowym i dwuczęściowym stroju kąpielowym - właśnie taki obraz ukazał się internautom śledzącym poczynania Kalskiej na Instagramie.

Reklama

Ada Kalska na wakacjach

Sama Kalska zamieściła w sieci krótki, aczkolwiek wiele mówiący opis: relax. Znacznie bardziej wylewni byli użytkownicy sieci, którzy wprost zasypali gwiazdę komplementami!

Pod wspomnianą publikacją pojawiło się także mnóstwo życzeń udanego wypoczynku, do których my także się przyłączamy!

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Stranger Things": Drugie życie muzycznych hitów!

"M jak miłość": Po wakacjach Chodakowski zostanie... superbohaterem!

"Ranczo": Co z kontynuacją serialu? Aktorzy podzielili się na dwa obozy!

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy