"Glee": Gwiazda serialu podzieliła się radosną nowiną!

Aktorzy serialu "Glee" cieszą się dużą sympatią widzów. Chociaż od finału serialu minęło już kilka lat, to nadal śledzą ich życie zawodowe i prywatne. Część gwiazd produkcji jest aktywna w sieci i tam dzielą się z fanami ważnymi informacjami. Niedawno Jenna Ushkowitz podzieliła się radosną nowiną.

Nowy członek rodziny!

Jenna Ushkowitz na Instagramie dodała uroczą fotografię. Aktorka pozuje na niej ze swoim mężem, Davidem Stanley'em. Trudno nie zauważyć, że 35-latka jest w ciąży. Szczęśliwi małżonkowie oczekują swojego pierwszego dziecka. Para zdradziła już płeć. Wiadomo, że będzie to dziewczynka. "Nasze serca są pełne... Baby Girl Stanley dołączy do na w czerwcu" - napisała aktorka. 

Skromny ślub

Ushkowitz and Stanley pobrali się w lipcu 2021 roku. Skromna ceremonia odbyła się w Los Angeles. "Zawsze marzyliśmy o mniejszym ślubie, ale z COVID-em zdecydowanie musieliśmy ograniczyć się bardziej, niż się spodziewaliśmy" - wyznała aktorka w jednym z wywiadów. "Przybycie najbliższej rodziny i bliskich (bezpiecznie) było dla nas priorytetem. Wyznaczając od samego początku oczekiwanie, że musimy ograniczyć liczbę gości, byliśmy w stanie skoncentrować się na planowaniu i zapewnić elastyczność na wypadek, gdyby jakikolwiek element dnia musiał się zmienić" - dodała. 

Reklama

Agnieszka Włodarczyk znów jest w ciąży?!swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Jenna Ushkowitz | Glee

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy