Gabriela Muskała chce być czwartą panią Zamachowską? Jest jedno ale...

Gabriela Muskała, czyli Gabi Bielska z "Królestwa kobiet", jeszcze niedawno zarzekała się w wywiadach, że mężczyzna u boku nie jest jej potrzebny do szczęścia. Po zakończonym rozwodem małżeństwem z reżyserem Gregiem Zglińskim aktorka odpoczywała od miłości... Dwa lata temu otworzyła jednak swe serce przed Zbigniewem Zamachowskim, a tuż przed końcem wakacji otworzyła też przed nim drzwi swego domu!

Gabriela Muskała dwa lata temu przeprowadziła się z Łodzi do Warszawy, by tu rozpocząć nowe życie. Traf chciał, że Jan Englert kompletował właśnie obsadę do sztuki "Oszuści", którą miał wyreżyserować w Och-Teatrze Krystyny Jandy. Zaproponował Gabrieli rolę Grace, a ona bez wahania zgodziła się zagrać u boku m.in. Zbigniewa Zamachowskiego...

Reklama

Między Gabrielą a Zbigniewem od pierwszej chwili zaiskrzyło. Bardzo się polubili, ale o niczym więcej nie mogło być mowy, bo aktor miał przecież żonę - doskonale wszystkim znaną gwiazdę TVP Monikę Richardson. Ale... serce nie sługa! Muskała i Zamachowski nie potrafili oprzeć się uczuciu i wkrótce po premierze "Oszustów" wpadli sobie w ramiona.

Gabriela Muskała: Odbiła męża znanej dziennikarce telewizyjnej!

Aby związać się z Gabrielą, Zbigniew Zamachowski wyprowadził się z domu i poprosił żonę o rozwód. Monika Richardson poskarżyła się tabloidom, że została zdradzona i... musi sobie jakoś z tym poradzić.

"Pracuję nad tym, by zrozumieć, że kochać to znaczy pozwolić odejść" - powiedziała "Faktowi".

Tymczasem Gabriela Muskała rozpływała się w wywiadach nad talentem Zbigniewa. Nazwała go nawet "ikoną kina".

"Uważam, że jest wybitnym aktorem. Jest ikoną i historią polskiego filmu i teatru" - komplementowała go, gdy wyszło na jaw, że to dla niej aktor porzucił żonę.

Aktorska para przez kilka miesięcy ukrywała przed całym światem, że łączy ich coś więcej niż tylko praca. W końcu jednak Gabriela i Zbigniew zaczęli pojawiać się razem na premierach i festiwalach.

Gabriela Muskała: Przygarnęła Zbyszka pod swój dach i czeka na jego... rozwód!

Dziś nie ma już wątpliwości, że Muskała i Zamachowski razem idą przez życie. Jak donosi "Życie na gorąco", kilka tygodni temu zamieszkali ze sobą - Zbigniew wprowadził się do warszawskiego domu Gabrieli. Wcześniej zabrał ukochaną w romantyczną podróż w swe rodzinne strony i podczas wizyty w Brzezinach przedstawił ją mamie i ojczymowi, którzy... pobłogosławili kolejny związek syna.

Wszystko wskazuje na to, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała czekają na odpowiedni moment, by stanąć na ślubnym kobiercu. W zawarciu związku małżeńskiego przeszkadza im tylko jedno - Zbigniew formalnie wciąż jest mężem Moniki Richardson!

Z całą pewnością, gdy tylko dostanie rozwód, poprosi nową ukochaną, by została panią Zamachowską numer cztery - po Annie Komarnickiej, Aleksandrze Juście i Monice Richardson, którym aktor w przeszłości przysięgał dozgonną miłość i wierność. 

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Gabriela Muskała | Zamachowski Zbigniew
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy