Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała razem na premierze filmu "Orzeł. Ostatni patrol"

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała już nie ukrywają, że są parą. W poniedziałek pojawili się razem na premierze filmu "Orzeł. Ostatni patrol". Byli uśmiechnięci i wyglądali na szczęśliwych.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała razem na premierze

O tym, że Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała są parą w środowisku wiedziano od dawna. Plotkarskie magazyny rozwodziły się na ten temat, ale aktorzy nie pokazywali się razem na żadnych branżowych imprezach i unikali rozgłosu. 

Tym razem postanowili się już nie ukrywać i na uroczystą premierę filmu "Orzeł. Ostatni patrol", która odbyła się 10 października w warszawskim Cinema City Sadyba, pojawili się już razem.

Reklama

Zbigniew Zamachowski założył czarne spodnie i golf oraz szarą marynarkę i kapelusz, a Gabriela Muskała miała na sobie czarną kreację ze złotymi guzikami i broszką.

Zbigniew Zamachowski: Trzy żony

Zbigniew Zamachowski był trzy razy żonaty. Jego pierwszą żoną byłą Anna Komornicka, następnie aktor związał się z Aleksandrą Justą, z którą ma czwórkę dzieci. Po 20 latach para się rozstała, a aktor odszedł do innej, czyli do Moniki Richardson.

Zbigniew Zamachowski był przez siedem lat mężem dziennikarki Moniki Richardson. W 2021 para się rozstała, a aktor związał się ze znaną aktorką Gabrielą Muskałą ("Fuga", "Moje córki krowy").

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski Zbigniew | Gabriela Muskała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama