Emily Ratajkowski wniosła pozew o rozwód. Mąż miał ją zdradzać

Emily Ratajkowski, modelka i aktorka, posiadająca polskie korzenie złożyła pozew o rozwód po tym, jak jej mąż, Sebastian Bear-McClard, rzekomo ją zdradził. Ich małżeństwo trwało 4 lata.

Emily Ratajkowski to 31-letnia modelka i aktorka, posiadające polskie korzenie ze strony ojca. Uważana przez wielu za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Przez cztery lata była w związku małżeńskim z Sebastianem Bear-McClardem, amerykańskim producentem filmowym.

Emily Ratajkowski rozwodzi się z mężem. Miał ją zdradzać

Według "Page Six" w czwartek do Sądu Najwyższego na Manhattanie wpłynął pozew rozwodowy od Emily Ratajkowski. Ani adwokat Ratajkowskiej, ani przedstawiciel jej męża nie udzielili komentarza na prośbę wspomnianego serwisu.

Ponoć para rozstała się w lipcu tego roku. 

Reklama

Ponadto, Emily była widziana na spacerze z synkiem. Ponoć modelka nie miała już założonej obrączki. 

Swój związek ujawnili w 2018 roku, a dwa tygodnie później zostali małżeństwem. W październiku 2020 roku Ratajkowski ogłosiła, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem. Powitali małego Sylvestra w marcu 2021 r. 

We wrześniu Ratajkowski w końcu potwierdziła, że ona i Bear-McClard rozstali się. Niedawno była łączona z Bradem Pittem.

Zobacz też:

Jennifer Aniston pod prysznicem. Zdjęcie skomentował David Schwimmer. Burza w sieci [foto]

Salma Hayek: 56-letnia gwiazda szaleje w bikini! Czas jest dla niej łaskawy

Jason Momoa postawił na ostre cięcie. Metamorfoza roku!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy