Jennifer Aniston pod prysznicem. Zdjęcie skomentował David Schwimmer. Burza w sieci [foto]

Jennifer Aniston zamieściła na Instagramie zdjęcie spod prysznica, czym rozgrzała swoich fanów. Fotkę skomentował David Schwimmer i wywołał burzę w internecie. Zobaczcie zdjęcia!

Jennifer Aniston i David Schwimmer: Zgrany duet z serialu "Przyjaciele"

Jennifer Aniston oraz David Schwimmer przez dekadę tworzyli zgrany duet w popularnym serialu "Przyjaciele". Nawet po zakończeniu produkcji, po latach dalej pozostają w świetnych relacjach. Co jakiś czas w mediach pojawiają się plotki o ich romansie, chociaż aktorzy nigdy nie byli oficjalnie parą. Tym razem znowu dali powody do spekulacji!

Reklama

Oboje największą popularność zawdzięczają głównym rolom w serialu "Przyjaciele" (1994-2004). Produkcja była hitem lat 90. XX wieku i zyskała grono fanów na całym świecie. Kolejne pokolenia cały czas zachwycają się perypetiami szóstki przyjaciół, którzy razem przeżywają smutki i radości dorosłego życia.

Przez 10 sezonów możemy obserwować rozwój historii Rachel i Rossa, czyli postaci, w których wcielili się Aniston i Schwimmer. Aktorzy w serialu doczekali się wspólnego dziecka i ostatecznie ich miłość zwyciężyła. Wiele fanów i ekspertów wielokrotnie podkreślało jak wielką chemię widać było pomiędzy Jennifer i Davidem podczas kręcenia sitcomu. Jednak przyjacielska relacja między nimi nigdy nie weszła na wyższy poziom. To jednak nie uciszyło plotek!

O parze znowu zaczęło się robić głośno przy okazji emisji specjalnego odcinka "Friends: Reunion", w którym wszyscy aktorzy spotkali się ponownie, aby powspominać dawne czasy. Gospodarzem był wówczas James Corden, który w pewnym momencie zaczął wypytywać Schwimmera i Aniston o ich relację.

Oboje byliśmy sobą mocno zauroczeni, ale ciągle się mijaliśmy. Zawsze któreś z nas było akurat w związku. Nigdy nie przekroczyliśmy tej granicy - powiedział wówczas Dawid.

Aniston również w kilku wywiadach zaprzeczyła, jakoby ze Schwimmerem łączyło ich coś więcej. To jednak prawda, że między nimi pozostaje silne uczucie wieloletniej przyjaźni.

Jennifer Aniston pod prysznicem

Ostatnio aktorzy wywołali sporą burzę w internecie, a fanom dali powody do śmiechu. Na swoim instagramowym koncie Aniston ma już ponad 40 mln obserwujących. Kilka dni temu wstawiła tam odważne zdjęcie.

Fotografia przedstawia gwiazdę stojącą pod prysznicem, tyłem do obiektywu. Włosy i ramiona kobiety są pokryte pianą. Do posta dołączono tajemniczy podpis: "Coś się zbliża. 9.8.22", co prawdopodobnie odnosi się do premiery nowego produktu jej marki.

Ze zdjęcia przyjaciółki szybko postanowił zażartować David. Aktor kilka godzin później opublikował na swoim Instagramie fotkę, która miała być parodią postu Aniston.

Mężczyzna w nieco mniej seksownej pozie stoi pod strumieniem wody, mając pianę na całej twarzy. "Mam nadzieję, że ręcznik" - podpisał kadr, nawiązując w ten sposób do słów pod fotografią przyjaciółki.

Zdjęcie szybko obiegło internet i zdobyło miliony polubień. Fani zachwyceni zostawiają pod nim setki komentarzy, które często nawiązują do popularnych tekstów z "Przyjaciół". "Schwim, próbujesz ukraść mój pomysł?!" - napisała sama Aniston.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | David Schwimmer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy