Dorota Szelągowska zrzuciła kilkanaście kilogramów w ciągu dwóch tygodni? Gwiazda ostrzega!

"Dorota Szelągowska opowiedziała, jak schudła z 70 do 54 w ciągu dwóch tygodni", "Dorota Szelągowska została pozwana w sądzie za ujawnienie tajemnicy utraty wagi" - wielu internautów trafia w ostatnim czasie w sieci na podobne nagłówki. Dotarły one również do samej gwiazdy telewizji, która padła ofiarą oszustów. Teraz ostrzega przed nimi fanów. "To może być niebezpieczny produkt" - podkreśla.

Być może w ostatnich tygodniach natknęliście się w internecie na rozmaite nagłówki mówiące o niewiarygodnej metamorfozie Doroty Szelągowskiej, według których gwiazda programu "Totalne remonty Szelągowskiej" miała zrzucić kilkanaście kilogramów w ciągu dwóch tygodni albo zostać "pozwana za ujawnienie tajemnicy utraty wagi":

Teksty te pojawiają się jako reklamy na wielu stronach internetowych i są próbą naciągnięcia internautów na "magiczne" tabletki wspomagające odchudzanie.

Reklama

Dorota Szelągowska schudła w dwa tygodnie?

Sama bohaterka krzykliwych nagłówków zdaje sobie sprawę, że pojawiają się one w sieci i ostrzega przed oszustami, którzy bezprawnie wykorzystali nie tylko jej wizerunek. Jak podkreśla na swoim oficjalnym instagramowym profilu Dorota, nie ma nic wspólnego z wątpliwym preparatem. Ktoś wykorzystał jej znane nazwisko i podszywa się pod jeden z portali, z którym rzekomo miała rozmawiać o swojej metamorfozie. Szelągowska podjęła już stosowne kroki, jednak – jak przyznaje – to walka z wiatrakami.

Dorota Szelągowska ostrzega przed oszustami

Dorota Szelągowska postanowiła wziąć sprawy we własne ręce i, korzystając ze swojego blisko milionowego zasięgu na Instagramie, publicznie wyjaśnia sytuację. 42-latka ostrzega przed przyjmowaniem suplementów z wątpliwego źródła i tłumaczy tajemnicę swojej "wielkiej metamorfozy".

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy