Dorota Szelągowska zachwyca szczupłą sylwetką! Co za metamorfoza!

Dorota Szelągowska, prezenterka TVN i projektantka wnętrz, pojawiła się ostatnio na Wielkiej Warszawskiej i zaskoczyła fanów odmienionym wyglądem. Uwagę zwracała nie tylko fikuśna fryzura, ale przede wszystkim... figura celebrytki.

Dorota Szelągowska zachwyciła metamorfozą

Dorota Szelągowska to znana i lubiana dziennikarka, która swoimi programami trafiła prosto w serca widzów. "Totalne remonty Szelągowskiej", w których projektantka wnętrz odmienia wnętrza domów, to prawdziwy hit telewizji.

Nic więc dziwnego, że gwiazda TVN cieszy się sporą popularnością także w sieci - jej profil na Instagramie śledzi obecnie blisko 900. tys. użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie. To właśnie w mediach społecznościowych chwaliła się jakiś czas temu, że walczy o dobrą formę i zamierza regularnie ćwiczyć. Efekty jej starań widać gołym okiem.

Reklama

Ostatnio celebrytka pojawiła się na Wielkiej Warszawskiej na Służewcu i zachwyciła szczupłą sylwetką. Prezenterka miała na sobie obszerny płaszcz, ale z łatwością można było dostrzec, że zrzuciła kilka kilogramów. Mimo że koń, na którego postawiła, nie wygrał wyścigu, z twarzy gwiazdy nie schodził promienny uśmiech.

Oto kilka najnowszych zdjęć Doroty Szelągowskiej!


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama