Reklama

Dorota Chotecka-Pazura opublikowała wzruszające pożegnanie

Dorota Chotecka zamieściła na Instagramie smutny wpis. Aktorka znana z "Miodowych lat", "Rancza" i "M jak miłość" opublikowała krótki, wspomnieniowy film, dołączając do niego słowa pożegnania.

Dorota Chotecka-Pazura aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie publikuje coraz to nowe posty. Właśnie w ten sposób aktorka znana m.in. z takich produkcji jak: "Miodowe lata", "M jak miłość" czy "Ranczo" pozostaje w stałym koncie z internetowymi fanami, a tych nie brakuje: obecnie profil 56-letniej gwiazdy na Instagramie obserwuje ponad 40 tys. internautów, a liczba ta stale rośnie. 

Dorota Chotecka-Pazura: Życie nie składa się tylko z tych pięknych chwil

Chociaż Dorota Chotecka stara się "przemycać" w swoich wpisach mnóstwo pozytywnej energii, to tym razem zamieściła wpis, który wywołuje zgoła inne emocje. Serialowa Danka z "Miodowych lat" poinformowała bowiem, że jej rodzina musiała się pożegnać z czworonożnym przyjacielem, który odszedł.

Reklama

Żona Radosława Pazury zamieściła na Instagramie krótki filmik będący kompilacją uroczych kadrów z psem wabiącym się Misia. W opisie aktorka wyznała, że czworonożnej przyjaciółki już z nimi nie ma...

"Nasza Misia odeszła. Życie nie składa się tylko z tych pięknych chwil..." - napisała aktorka.

Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL