Reklama

Dominika Gwit pochwaliła się metamorfozą. Aktorka jest w ciąży!

Dominika Gwit-Dunaszewska od kilku miesięcy otrzymywała od fanów masę komplementów na temat swojej sylwetki. Internauci już dawno zauważyli, że 34-latka schudła. Teraz aktorka potwierdziła ich spostrzeżenia i pochwaliła się metamorfozą. Waga nie przestaje spadać.

Dominika Gwit: Problemy zdrowotne

Dominika Gwit-Dunaszewska zaczynała karierę jako aktorka charakterystyczna. Rozpoznawalność przyniosły jej role m. in. w filmie "Galerianki" z 2009 roku oraz w serialach "Przepis na życie" i "Singielka". Po kilku latach funkcjonowania w branży postanowiła odmienić swoje życie i schudnąć. W krótkim czasie udało jej się zrzucić ponad 50 kilogramów i zejść do rozmiaru 34, o czym rozpisywały się wszystkie media. 

Gwiazda wydała nawet poświęconą swojej metamorfozie książkę. Niestety, wkrótce zgubione kilogramy zaczęły wracać. Gwit-Dunaszewska nie uniknęła efektu jo-jo. Jak dowiedziała się później od lekarzy, przyczyną kłopotów z utrzymaniem wagi są w jej przypadku choroby metaboliczne. 34-letnia obecnie aktorka nie ukrywa, że jest pod stałą opieką specjalistów i dba o swoje zdrowie, jak może.

Reklama

Dominika Gwit jest w ciąży

Z powodu zespołu metabolicznego Dominika Gwit-Dunaszewska musiała długo walczyć o zajście w ciążę. W końcu kilka dni temu ogłosiła radosną nowinę - ona i jej mąż Wojciech Dunaszewski wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Dla obojga to ogromna radość, bo starania o dziecko nie były łatwe.

"Przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co. Każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się i przyniosło to efekty" - wyznała niedawno na Instagramie.

Dominika Gwit przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Dominika Gwit jest w ciąży. "Bóg wysłuchał naszych próśb"

Ciężarna Dominika Gwit na siłowni. Pokazała ciało w obcisłym stroju

Dominika Gwit schudła

Ciężarna Dominika Gwit-Dunaszewska nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Ostatnio sporo emocji wzbudziła jej relacja z siłowni. Głos w sprawie zabrała nawet Anna Lewandowska. Wywołana przez Dominikę do tablicy trenerka podkreśliła, że jeżeli lekarz nie widzi przeciwwskazać, umiarkowane ćwiczenia w ciąży są wręcz wskazane.

Ciąża gwiazdy filmu "Galerianki" od początku wzbudza ogromne emocje. Tuż po tym, jak Gwit-Dunaszewska ogłosiła, że wkrótce zostanie mamą, fani zaczęli zasypywać ją wiadomościami. 34-latka wyznała, że wiele z nich dotyczy jej figury. Internauci już kilka miesięcy temu zauważyli zmiany w sylwetce aktorki. Od dawna są przekonani, że Dominice udało się schudnąć. Teraz przyszła mama potwierdziła ich spostrzeżenia.

"Piszecie mi: 'Domi, promieniejesz, schudłaś. Jak to się stało, że schudłaś?'. Faktycznie trochę schudłam, w ogóle - jeszcze przed ciążą. A teraz weszłam na wagę i się okazuje, że dzidzia rośnie, a ja chudnę" - powiedziała w najnowszej relacji na InstaStories. "Często u pacjentek z zespołem metabolicznym takie rzeczy się dzieją, w ogóle u otyłych kobiet. Mam nadzieję, że jakoś bardzo dużo nie przytyję w tej ciąży" - dodała.

Gwit-Dunaszewska zaznaczyła, że chociaż w ciąży nie przestaje tracić na wadze, to absolutnie nie jest na żadnej diecie odchudzającej. "Odpowiadając na wasze pytania, czy ja jestem na jakiejś diecie odchudzającej: absolutnie nie jestem, w ciąży nie wolno być na żadnej odchudzającej diecie, ale faktycznie staram się jeść dużo więcej warzyw, dużo nabiału, czyli wszystko to, czego dzidzia potrzebuje, żeby się rozwijać" - podkreśliła.

Autor: Maria Staroń

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL