Dominika Gwit jest w ciąży. "Bóg wysłuchał naszych próśb"

W środę rano Dominika Gwit podzieliła się z fanami radosną informacją. Ona i jej mąż Wocjeich Dunaszewski spodziewają się dziecka.

Dominika Gwit w ciąży. Niebawem zostanie mamą

O tym, że Dominika Gwit jest w ciąży poinformowała internautów sama aktorka. Na Instagramie zamieściła fotografię z jednej z warszawskich klinik. Na zdjęciu ona i jej mąż Wojciech Dunaszewski trzymają wydruk USG.

"Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni/ Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat" - napisała aktorka.

34-latka do posta dodała podziękowania dla pracowników kliniki, która prowadzi jej ciążę. "Za kilka miesięcy będziemy we troje" - zakończyła swój wpis gwiazda.

Reklama

Przypomnijmy, że Dominika Gwit nigdy nie ukrywała, że planuje zostać mamą. Już kilka lat temu informowała, że marzy o tym, by niebawem być w ciąży. Teraz wiemy, że w końcu jej się to udało.

Dominika Gwit: Kariera

Dominika Gwit-Dunaszewska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki rolom w produkcjach "Galerianki", "Singielka" czy "Przepis na życie". Duży rozgłos przyniosła jej także spektakularna metamorfoza - aktorka zrzuciła bowiem ponad 50 kilogramów, o czym swojego czasu rozpisywały się wszystkie media plotkarskie.

Zgubiona waga wkrótce jednak wróciła, ponieważ - jak się okazało - 34-letnia obecnie gwiazda cierpi na zespół metaboliczny. Pomimo problemów zdrowotnych nie rezygnuje jednak z aktywności i tryska energią, zarażając przy tym fanów optymizmem i pozytywnym podejściem do życia.

Aktorka, która prywatnie związana jest z montażystą filmowym Wojciechem Dunaszewskim, od kilku lat częściej niż przed kamerą występuje na scenie. Gra w teatrze, a ponadto jeździ po Polsce z własnym stand-upem muzycznym "Dystans albo wszyscy umrzemy". Nie oznacza to, że całkowicie zrezygnowała z kariery filmowej. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch filmach z serii 'Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun'.

Dominika Gwit: Instagram

Dominika Gwit-Dunaszewska jakiś czas temu rozpoczęła w pełni zasłużony urlop. 34-latka stawia na odpoczynek w kraju i od kilku tygodni kontynuuje wakacyjne wojaże po Polsce. Relacjami z kolejnych wyjazdów dzieli się m. in. za pośrednictwem Instagrama, gdzie poczynania aktorki obserwuje już blisko 160 tysięcy osób.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy