Dominika Gwit padła ofiarą oszustwa! Teraz ostrzega fanów

Dominika Gwit padła ofiarą oszustwa. O zdarzeniu poinformowała na Instagramie i ostrzegła fanów przed nieprawdziwymi wiadomościami.

Dominika Gwit została mamą

Dominika Gwit-Dunaszewska i jej mąż Wojciech Dunaszewski w ubiegłym tygodniu powitali swoje pierwsze dziecko. O narodzinach synka aktorka poinformowała za pośrednictwem swojego obserwowanego przez ponad 190 tysięcy osób profilu na Instagramie. Maluch przyszedł na świat 18 stycznia 2023 roku i otrzymał 10 punktów w skali Apgar. Rodzice dotąd nie zdecydowali się ujawnić, jakie imię dla niego wybrali.

Dominika Gwit ostrzega przed oszustami

Kilka dni po porodzie Dominika Gwit-Dunaszewska opuściła szpital i wróciła z synem do domu. Od tamtej pory na bieżąco informuje w mediach społecznościowych o tym, co u niej słychać i jak wszyscy domownicy odnajdują się w nowej sytuacji. Świeżo upieczona mama, mimo zmęczenia, nie kryła swojego szczęścia. Jej radość zakłócił jednak nieprzyjemny incydent.

Reklama

Dominika Gwit-Dunaszewska opublikowała na Instagramie ważny apel do fanów, w którym przestrzegła ich przed oszustami. Sama padła ich ofiarą, bo bez zgody aktorki wykorzystano jej wizerunek do reklamy środków mających wspomagać odchudzanie. 34-latka podkreśla, że nie ma z tym nic wspólnego, a jej zdjęcie z wspomnianym preparatem to fotomontaż.

"Jeśli traficie na to w sieci - nie klikajcie w nic i nie wierzcie w to!" - zwróciła się dalej do obserwatorów.

Gwit-Dunaszewska dodała, że kradzież wizerunku przez oszustów to niestety coraz powszechniejszy proceder, z którym mierzą się także inne gwiazdy. Jako przykłady podała Martynę Wojciechowską i Dorotę Gawryluk.

"Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama albo ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam..." - przyznała gwiazda.

Kolejne oszustwo w internecie

Dodajmy, że ostatnio podobne ostrzeżenie skierowała również do swoich fanów Dorota Szelągowska. Jej wizerunek także został wykorzystany do reklamy wątpliwych środków. Projektantka wnętrz przyznała, że czuje się bezradna, bo trudno jej uzyskać jakąkolwiek pomoc, a do tego stojąca za wszystkim "firma zmienia i nazwę preparatu, i serwery stron".

Opracowanie: Maria Staroń

Zobacz też:

Agnieszka Włodarczyk: Zdjęcie partnera i syna Milana na Instagramie. Fani zachwyceni!

Krzysztofa Kolbergera i znaną dziennikarkę przez 20 lat łączyła miłość... inna niż wszystkie!

Emily Ratajkowski: Wścibscy paparazzi utrudniają jej randkowanie! Gwiazda ma dość

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy