Córka Angeliny Jolie będzie jej asystentką przy produkcji musicalu

W Hollywood od pewnego czasu toczy się zażarta dyskusja na temat nepotyzmu. Wiele sławnych dzieci, równie sławnych, rodziców doczekało się łatki „nepo baby”. Angelina Jolie wydaje się jednak niewzruszona tą atmosferą i niechęcią wobec promowania dzieci, zwłaszcza, jeśli są to dzieci sław. Laureatka Oscara i działaczka społeczna właśnie zaangażowała do współpracy swoją 15-letnią córkę Vivienne. Zafascynowana teatrem latorośl będzie asystować swojej mamie przy produkcji broadwayowskiej adaptacji musicalu „The Outsiders” z 1983 roku.

Do tej pory Vivienne, która często towarzyszyła swojej mamie na planach filmowych, mogła jedynie biernie przyglądać się pracom ekip filmowych. Teraz nastoletnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta będzie miała okazję wykazać się za kulisami Broadwayu. Jak donosi portal "E! News", Vivienne będzie asystować Joli podczas pracy nad adaptacją "The Outsiders", którego aktorka jest główną producentką.

"The Outsiders": Idealny projekt dla matki i córki

Jak informuje dalej portal, matka i córka podzielają teatralną pasję. Nic w tym zdumiewającego wziąwszy pod uwagę fakt, że aktorka od najmłodszych lat dbała o to, aby zaszczepić ją w córce. Nic zatem dziwnego, że to właśnie najmłodsza córka Jolie namawiała ją na wybranie się na spektakl, a potem na zaangażowanie się w ten projekt.

Reklama

Ponoć "The Outsiders" należy do jednego z jej ulubionych tytułów, więc gdy obie miały okazję podziwiać spektakl na deskach teatru La Jolla Playhouse w San Diego i porozmawiać z autorką powieści, Susan Eloise Hinton, nie miały wątpliwości, że jest to idealny projekt, nad którym, jak się okazuje mogą pracować wspólnie.

Angelina Jolie: Rodzina

Angelina Jolie ma szóstkę dzieci: 18-letniego Maddoxa Chivana, 15-letniego Paxa Thiena, 13-letnią Shiloh Nouvel, 13-letnią Zaharę Marley oraz 11-letnich Vivienne Marcheline i Knoxa Leona. Zahara Marley i Pax Thien były adoptowane przez Angelinę Jolie i jej ówczesnego męża Brada Pitta. Shiloh Nouvel oraz bliźniaki Zahara Marley i Knox Leon to już biologiczne potomstwo Jolie i Pitta.

Zobacz też:

Syn Schwarzeneggera zachwycił metamorfozą! Zrzucił zbędne kilogramy

Tomasz Kammel: Szczerze o swoim życiu uczuciowym. Jest zakochany?

Joanna Pacuła miała romans z Polańskim? To on kupił jej bilet na samolot do Ameryki

swiatseriali/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy