Brad Pitt ma nową dziewczynę. Jest od niego młodsza o 26 lat

58-letni Brad Pitt od kilku miesięcy spotyka się z 32-letnią Szwajcarką Ines de Ramon - wynika z informacji magazynu "People". Para została niedawno sfotografowana po koncercie Bono w Los Angeles.

Ines de Ramon jest od 2019 roku żoną aktora Paula Wesleya, znanego z serialu "Pamiętniki wampirów". Kilka miesięcy temu para podjęła jednak decyzję o separacji.

Według informatora "People" Pitt i de Ramon poznali się przez wspólnych znajomych i zaczęli spotykać się kilka miesięcy temu.

Ines de Ramon związana jest z branżą jubilerską. W przeszłości współpracowała z markami Christie's i De Grisogono. Obecnie odpowiada za promocję Anita Ko Jewelry.

Reklama

Brad Pitt: Miał dwie żony

Brad Pitt dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Jennifer Aniston. Małżeństwo przetrwało pięć lat (2000-2005). Drugą żoną gwiazdora była Angelina Jolie, z którą Pitt związany był w latach 2014-2019.

Ostatnio jego nazwisko łączono z 31-letnia modelką i aktorka Emily Ratajkowski, która rozwiodła się z mężem Sebastianem Bear-McClardem.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama