Emily Ratajkowski i Brad Pitt są razem?! Zaskakujące doniesienia!

Emily Ratajkowski i Brad Pitt spotykają się - poinformował magazyn "People", powołując się na swoje źródło. Czy ich relacja ma przyszłość?

Tabloid ujawnił, że 58-letni aktor, który wystąpił ostatnio w filmie "Bullet Train" i 31-letnia modelka "spędzają ze sobą dużo czasu". "People" podaje jednak również, że "przyjaciele nie są pewni, czy to coś poważnego". 

Emily Ratajkowski niedawno złożyła pozew o rozwód z mężem po tym, jak rzekomo ją zdradził. Ich małżeństwo trwało cztery lata. Z kolei Brad Pitt wciąż prowadzi zażartą sądową batalię ze swoją byłą już żoną, Angeliną Jolie. 

Reklama

Emily Ratajkowski i Brad Pitt są parą?

Emily Ratajkowski to 31-letnia modelka i aktorka, posiadające polskie korzenie ze strony ojca. Gwiazda uważana jest przez wielu za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Przez cztery lata była w związku małżeńskim z Sebastianem Bear-McClardem, amerykańskim producentem filmowym.

Według "Page Six" do Sądu Najwyższego na Manhattanie we wrześniu wpłynął pozew rozwodowy od Emily Ratajkowski. Ponoć para rozstała się w lipcu tego roku. 

Piękność była łączona z Bradem Pittem już wcześniej. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy