Reklama

Barbara Kurdej-Szatan jest dumna z córki! Pokazuje rodzinne zdjęcie

Polska aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem na Instagramie! Nie kryła radości na rodzinnych zdjęciach!

Co słychać u Barbary Kurdej-Szatan? Okazuje się, że w ostatnim czasie aktorka miała ogromny powód do radości i wraz z całą rodziną świętowała wyjątkowy moment. O wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan z rodziną - Instagram

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka telewizyjna, teatralna i filmowa. Jej kariera nabrała rozpędu w dość nieoczywisty sposób: najpierw piękna blondynka stała się "twarzą" pewnej sieci telefonii komórkowej, co przyniosło jej rozpoznawalność. Następnie dołączyła do obsady "M jak miłość" i przez kilka lat wcielała się w rolę Joanny Chodakowskiej. Jej przygoda z "Emką" zakończyła się w zeszłym roku, a Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie pożegnała się z Telewizją Polską.

Reklama

Po "przerwie od telewizji" i zawirowaniach w życiu prywatnym Barbarę Kurdej-Szatan widzowie mogli zobaczyć w nowym programie TTV pt.: "Project Cupid", w którym wystąpiła u boku Przemysława Kossakowskiego. Prywatnie aktorka także może liczyć na wsparcie silnego ramienia, ponieważ od ponad dziesięciu lat jest żoną Rafała Szatana. Para doczekała się dwójki dzieci: Hanna przyszła na świat w 2012 roku, a osiem lat później Barbara Kurdej-Szatan urodziła syna, który otrzymał imię Henio. W ostatnim czasie cała rodzina państwa Szatanów przeżywała wyjątkowe chwile - starsza pociecha znanej pary przyjęła bowiem pierwszą komunię świętą. Dumna mama zdradziła, jakie emocje towarzyszyły im tego wyjątkowego dnia, a także pokazała urocze, rodzinne kadry.

Ważny dzień w życiu rodziny Szatanów

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie serię ujęć, na których pozuje wraz z mężem i córką. Hania w białej kreacji, delikatnym wiankiem wplecionym w rozpuszczone włosy oraz z bukietem w dłoni prezentowała się niezwykle dostojnie, a zarazem uroczo! Rodzice dziewczynki również wybrali eleganckie stroje: Rafał Szatan postawił na garnitur w kratę, a jego piękna żona wybrała jasny komplet.

Pod postem aktorki pojawiło się mnóstwo ciepłych słów skierowanych w stronę całej rodziny Szatanów:

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska bez biustonosza

Joanna Opozda o urokach macierzyństwa. Pokazała zdjęcie z synem!

Kuba z "Love Island" w żałobie. Odeszła bliska mu osoba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL