Barbara Kurdej-Szatan długo starała się o dziecko. Intymne wyznanie!

Barbara Kurdej-Szatan była gościnią ostatniego podcastu Kamila Balei „Tato, no weź” w Radiu Złote Przeboje. Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie. Zdradziła jak długo starała się o swoje dzieci i jak ten proces wyglądał. Podzieliła się pikantnymi szczegółami.

Barbara Kurdej-Szatan jest żoną Rafała Szatana od 11 lat.  Do tej pory doczekali się 10-letniej Hani oraz 2-letniego Henryka. Celebrytka została zaproszona ostatnio do pierwszego odcinka podcastu "Tato, no weź" w Radiu Złote Przeboje. Gwiazda w rozmowie z Kamilem Baleją wyznała, że długo starali się o dzieci.

Barbara Kurdej-Szatan: Szczere wyznanie o staraniu się o dziecko

Aktorka wyjawiła, że jej znajomość z Rafałem Szatanem, jej obecnym mężem, potoczyła się dość szybko. Niespełna pięć miesięcy od momentu rozpoczęcia ich związku, mężczyzna oświadczył się Barbarze, a po kolejnych trzech zaczęli planować rodzicielstwo i myśleć o pierwszym dziecku.

Reklama

Po czterech długich miesiącach starań celebrytce udało się zajść w ciążę. Jednak jak sama przyznaje, nie myślała, że będzie to takie trudne. Prowadzący wypowiedział potem zdanie, które speszyło nieco Barbarę. Baleja zasugerował, że ich stosunek seksualny musiał być niesamowitym doznaniem, gdyż jak mówi przesąd, im bardziej się starasz, tym jest on przyjemniejszy. Kurej-Szatan swoje życie seksualne podsumowała wyrażeniem: "Jak króliki!".

"Jak przez cztery miesiące nie byłam w ciąży, to było to dla mnie dziwne. Tak sobie myślałam: jest tyle wpadek, ludzie mają wpadki po jednym razie, a my tu się staramy kilka miesięcy i nic nie idzie... O Hanię cztery miesiące. Teraz wiem, że to jest niedużo, ale wtedy nie miałam takiej świadomości. Myślałam "kurczę, dlaczego nie jestem w ciąży, skoro tyle jest wpadek, a my się staramy" - dodała Barbara.

"O Henia staraliśmy się dwa lata. Osiem lat minęło później, mamy osiem lat różnicy. (...) [Hania] tak naprawdę bardzo nas prosiła o rodzeństwo. Ona te dwa lata, właściwie prawie trzy, co chwilę pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. No i my się staraliśmy, staraliśmy, nie wychodziło, w końcu się udało. Ona bardzo czekała i bardzo chciała" - powiedziała Kurdej-Szatan.

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w teledysku z mężem zupełnie nago!

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży? Jest odpowiedź

Barbara Kurdej-Szatan w objęciach męża. "Piękna para"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Kurdej-Szatan | Rafał Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy