Reklama

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w teledysku z mężem zupełnie nago!

Najnowsze zdjęcia na Instagramie Barbary Kurdej-Szatan były niemałym zaskoczeniem dla internautów. Gwiazda zamieściła fotografie, na których zapozowała nago, razem ze swoim mężem! Okazuje się, że to część rodzinnego projektu: Kurdej-Szatan wystąpiła w teledysku do piosenki swojej siostry.

Barbara Kurdej-Szatan: Nie tylko aktorka

Barbara Kurdej-Szatan to znana polska aktorka oraz prezenterka. Jednak nie ogranicza swojej kariery tylko do tego. To prawdziwa artystka i chętnie angażuje się w różne projekty. Okazuje się, że zajmuje się również muzyką! 

W sobotę na swoim InstaStories podzieliła się informacją o tym, że już wkrótce ukaże się nowa piosenka jej rodzinnego zespołu. MaKuSza to grupa, którą tworzy Barbara, jej mąż Rafał Szatan oraz siostra Katarzyna z mężem Piotrem. Celebrytka z dumą zapowiedziała niedzielną premierę utworu "Eithel".

Barbara Kurdej-Szatan: Mityczne klimaty

Na opublikowanej na Instagramie fotografii możemy podziwiać Barbarę oraz Katarzynę, które leżą na pięknej łące. W towarzyszącym zdjęciu opisie czytamy, że muzykę do "Eithel" stworzył szwagier Kurdej-Szatan, zaś tekst napisała jej siostra. 

Reklama

Słowa piosenki są bardzo osobliwe i zaskakujące ponieważ autorka wykorzystała... język elficki! Inspiracją były dzieła Tolkiena. Za część wokalną również odpowiadała Kasia, a w chórkach zaśpiewała Basia, Rafał oraz ich dzieci.

Barbara Kurdej-Szatan: Zmysłowy teledysk

Aktorka na swoim profilu oprócz rodzinnego zdjęcia zamieściła również fragmenty teledysku do utworu. Celebrytka szeroko relacjonowała swoje wrażenia w mediach społecznościowych i nie ukrywała, że jest bardzo dumna z efektów. 

W klipie piosenki możemy podziwiać nagą Barbarę oraz jej męża, którzy w swoich objęciach ukrywają się w wysokiej trawie. Wideo jest wzbogacone o piękne krajobrazy m.in. lasy oraz plaże.

Autor: Iga Chmielewska

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska: Jak ratowniczka ze "Słonecznego patrolu"

Natasza Urbańska rozpala wyobraźnię fanów! Kusi w skąpym stroju kąpielowym

Joanna Opozda cała we łzach! Zamieściła dramatyczną relację

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL