Reklama

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży? Jest odpowiedź

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną wybrała się na Majorkę, skąd przesyła słoneczne pozdrowienia. Pod jedną z najnowszych porcji zdjęć wśród licznych komplementów pojawiło się także zapytanie o.. ciążę! Aktorka nie pozostawiła tego wpisu bez odpowiedzi.

Barbara Kurdej-Szatan - Instagram, mąż, dzieci

Majorka - właśnie to słoneczne miejsce na wakacyjny wypoczynek wybrali Barbara i Rafał Szatanowie, a swoją podróż ochoczo dokumentują w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy: Barbara Kurdej-Szatan to aktorka teatralna, serialowa i filmowa, którą widzowie znają m.in. z: "M jak miłość", "W rytmie serca" czy ostatnio z produkcji: "Project Cupid". Prywatnie piękna gwiazda to przede wszystkim żona i mama: w 2011 roku poślubiła Rafała Szatana, z którym ma dwójkę dzieci: dziesięcioletnią córkę Hannę i dwuletniego syna Henryka.

Ostatnie miesiące były dla Basi Szatan aktywne pod kątem zawodowym, więc nic dziwnego, że - wraz z najbliższymi - udała się na krótki, zagraniczny wypad. W ostatnim czasie jej instagramowe konto zapełniają więc urocze migawki prosto z wakacji, na których Joanna Chodakowska z "M jak miłość" prezentuje się w "urlopowym wydaniu".

Reklama

Uwagę użytkowników sieci  w szczególności zwróciła galeria zdjęć, na których Barbara Kurdej-Szatan pozuje w ciemnej, długiej sukience. Ułożenie materiału na brzuchu stało się początkiem dyskusji na temat... powiększenia rodziny państwa Szatanów!

Barbara Kurdej-Szatan odpowiada na pytanie o ciążę

Na wspomnianych ujęciach Barbara Kurdej-Szatan swobodnie pozowała na malowniczym tle. Pewna użytkowniczka sieci zwróciła uwagę na wygląd aktorki, stawiając w komentarzu krótkie pytanie: "Jest Pani w ciąży znów?".

Mama dwójki pociech nie pozostawiła tego wpisu do odpowiedzi, odpowiadając z nutą humoru: "Nie. Muszę poćwiczyć na siłowni".

W sekcji komentarzy pojawiło się również bardzo wiele komplementów skierowanych w stronę aktorki, a także życzeń udanego wypoczynku.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL