Antoni Królikowski jeszcze się nie rozwiódł, a już chce się żenić?

Antoni Królikowski, którego wiosną tego roku oglądaliśmy na małym ekranie jako Sebastiana Krasińskiego w kilku odcinkach "Mecenas Porady", jest święcie przekonany, że jego obecna dziewczyna kiedyś zostanie jego żoną. - Jak kogoś kocham, wariuję dla tego kogoś - mówi aktor, mając zapewne na myśli uroczą Izabelę, z którą związał się tuż po swoim ślubie z Joanną Opozdą.

Antoni Królikowski: Łamie niewieście serca?

Choć Antoni Królikowski ma dopiero 33 lata, może się już "poszczycić" sporą kolekcją złamanych serc niewieścich. Aktor spotykał się m.in. z aktorkami Laurą Breszką, Kasią Sawczuk i Julią Wieniawą. Był też przez chwilę chłopakiem Joanny Jarmołowicz, która jednak wolała jego młodszego brata. Miał również romantyczną relację ze studiującą prawo Kasią Dąbrowską...

Gdy spotkał na swej życiowej drodze przepiękną Joannę Opozdę, wydawało się, że wreszcie trafił na tę jedyną. Po krótkiej przerwie w związku aktorska para dość szybko podjęła decyzję, by zalegalizować swój związek. Wkrótce po ich ślubie wyszło na jaw, że oczekują narodzin dziecka. Kiedy potwierdzili oficjalnie radosną nowinę, Antoni miał już... nową partnerkę, a Joanna wiedziała, że będzie samotną mamą.

Reklama

Antoni Królikowski: Ślub z Joanną wziął... bez przekonania?

O tym, jak zakończyło się (choć tak naprawdę wciąż trwa!) małżeństwo Antka i Joanny, wie cała Polska, bo ani aktor, ani aktorka nie szczędzą fanom szczegółów swej "wojenki". Wiadomo, że Asia i Antoni walczą o synka, o pieniądze i o w miarę bezbolesny rozwód, na który jednak będą musieli jeszcze trochę poczekać.

Antoni Królikowski przyznał niedawno, że do ślubu z Joanną Opozdą szedł, wiedząc, że raczej nie uda się im ułożyć sobie życia i stworzyć rodziny.

- Wzięliśmy ślub, ale od początku to wszystko nie było tak, jak być powinno - powiedział w wywiadzie.

- Nigdy nie mieszkałem z Asią, tylko naprzeciwko - dodał.

Tymczasem żona aktora utrzymuje, że wzięli ślub z miłości, a nie z przymusu.

- Wiem, że w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć spędzić z kimś resztę życia, bo się go kocha - napisała na Instagramie, gdy internauci zarzucili jej, że zdecydowała się na zamążpójście tylko dlatego, że była w ciąży.

Tak czy siak dziś Antoni i Joanna nie są już razem i czekają na rozwód.

Antoni Królikowski: Nie wyklucza kolejnego ożenku!

Nie jest tajemnicą, że z prawniczką Izabelą Antoni zaczął się spotykać tuż po swoim ślubie z Asią. To dlatego twierdził później, że mężem od początku był tylko na papierze...

- Małżeństwo w moim życiu nie wyszło - wyznał szczerze.

To właśnie Izabela jest obecnie najbliższą mu osobą. Wygląda przy niej na bardzo szczęśliwego. Niedawno stwierdził nawet, że po rozwodzie zamierza wstąpić z nią w związek małżeński.

"Życie na gorąco" - powołując się na znajomych aktora - informuje, że u boku Izabeli Antoni czuje, że wreszcie naprawdę kocha i naprawdę jest kochany. Antek Królikowski wierzy, że z młodą prawniczką uda mu się zbudować relację, o jakiej zawsze marzył - opartą na wielkim uczuciu, przyjaźni, szacunku i zaufaniu.

Myślicie, że tym razem mu się uda?

Zobacz również:

Antoni Królikowski: Lista jego wybryków nie ogranicza się do ostatniego roku

Antek Królikowski i Joanna Opozda: Co w pozwie rozwodowym? Aktor zdradza

"PR-owy strzał w kolano". Sebastian Fabijański krytycznie o Antku Królikowskim

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Joanna Opozda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy