Antek Królikowski i Joanna Opozda: Co w pozwie rozwodowym? Aktor zdradza

Burza medialna związana z rozwodem Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy trwa. Tym razem aktor postanowił opowiedzieć w rozmowie z "Super Expressem" co umieści w pozwie rozwodowym. Królikowski chciałby częściej widywać syna.

Antek Królikowski i Joanna Opozda: Odwołane chrzciny

Sytuacja między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim jest znów mocno napięta. Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat odwołanych chrzcin Vincenta, czyli syna aktorskiej pary. Decyzja o odwołaniu uroczystości, a na początku o całkowitym zatajeniu jej szczegółów, mocno rozzłościła Królikowskich. Antek ze swoją mamą pojawił się nawet w sobotę przed kościołem, przeczuwając, że informacja o przełożeniu chrztu jest kolejnym wybiegiem byłej partnerki. 

W tym samym czasie Joanna Opozda postanowiła wyznać na Instagramie jak z jej perspektywy wyglądała sytuacja. Mama Vincenta zapewniała, że o uroczystości była poinformowana cała familia Królikowskich, a decyzja o jej odwołaniu wynikała z troski o życie i zdrowie jej synka (na chrzcie miał się bowiem pojawić ojciec aktorki, który jak dowodzi sama zainteresowana, miał wcześniej grozić małemu Vincentowi). Przy okazji aktorka zarzuciła Królikowskiemu i jego rodzinie, że nie interesują się chłopcem, a Antek od dawna nie płaci alimentów na syna. 

Reklama

Królikowski miał na ten temat zupełnie inne zdanie, co próbował poprzeć screenami z wyciągów bankowych. 

Antek Królikowski i Joanna Opozda: Pozew rozwodowy

Obecnie Joanna zajmuje się wychowaniem Vincenta, a Antek ma wyznaczone godziny, w których może się z nim zobaczyć. Okazuje się, że nie do końca pasuje mu taki podział.

W rozmowie z "Super Expressem" aktor wyznał co umieści w pozwie rozwodowym. Obecnie Antkowi przysługuje tylko godzina tygodniowo na widywanie Vincenta, w dodatku jedynie w miejscu zamieszkania Joanny. Będzie walczył o opiekę naprzemienną, to znaczy, że chciałby widywać syna dwa razy w tygodniu minimum przez trzy godziny oraz w co drugi weekend przez siedem godzin.

Królikowski podkreśla, że chciałby być zaangażowany w wychowanie syna, lecz aktualnie nie ma takiej możliwości.

Zobacz też:

Wiktoria Gąsiewska odsłania ciało w bikini. Gorące zdjęcia podbijają sieć

Tak mieszka Melania Grzesiewicz. Gwiazda "M jak miłość" pokazała gniazdko

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Połączyła ich... praca

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy