Tak mieszka Melania Grzesiewicz. Gwiazda "M jak miłość" pokazała gniazdko

Melania Grzesiewicz od blisko dwóch lat występuje w serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w Anitę, ukochaną mecenasa Gryca. Rola w hitowym serialu na tyle przypadła widzom do gustu, że aktorka od jakiegoś czasu cieszy się naprawdę sporą popularnością. Jej instagramowy profil śledzi już ponad 45 tysięcy osób, a gwiazda chętnie dzieli się zarówno relacjami z życia zawodowymi, jak i prywatnymi kadrami. Na kilku zdjęciach można nawet dostrzec, jak urządziła swoje warszawskie mieszkanie. Jesteście ciekawi? Zdjęcia poniżej!

Melania Grzesiewicz: Popularność

Melania Grzesiewicz urodziła się w 1991 roku w Paryżu i pierwsze lata swojego życia spędziła właśnie w stolicy Francji. W 2019 roku ukończyła natomiast studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie i już rok później otrzymała rolę, która stała się przepustką do jej dalszej kariery. Grzesiewicz od 2020 roku wciela się bowiem w sekretarkę Anitę w serialu "M jak miłość". Jej wątek, choć początkowo dość epizodyczny, w ostatnich miesiącach został mocno rozbudowany. Gwiazda "Emki" jednocześnie gra również w innych serialach. Możemy ją oglądać m.in. w "Na Wspólnej", czy "Przyjaciółkach".

Reklama

Aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoją codziennością. Na jej profil jakiś czas temu trafiły zdjęcia, dzięki którym możemy zobaczyć, jak mieszka! Okazuje się, że serialowa Anita urządziła sobie całkiem przytulne gniazdko.

Jak mieszka Melania Grzesiewicz?

Gwiazda "M jak miłość" urządziła sobie przytulne lokum w Warszawie. Jej mieszkanie zachwyca funkcjonalnością i skromnością. Aktorka dba o to, by jej gniazdko było idealną przestrzenią do odpoczynku i relaksu po pracowitym dniu. We wnętrzach nie brakuje zatem elementów, budujących niepowtarzalny klimat. Na zdjęciach zauważyć można mnóstwo świec i roślin. 

Grzesiewicz postawiła na minimalizm i prostotę. W jej mieszkaniu przeważają jasne, pastelowe barwy, dzięki czemu całość wygląda na jeszcze bardziej przytulną.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama