Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: Połączyła ich... praca

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uchodzą dzisiaj za jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Jakiś czas temu w swoim programie zdradzili, jak przebiegło ich pierwsze spotkanie. Okazuje się, że aktorka i dziennikarz poznali się na planie... "M jak miłość"! Jak wspominają tamten dzień?

Połączyło ich... "M jak miłość"

Największą sławę bez wątpienia przyniosła jej rola Małgosi Mostowiak w serialu "M jak miłość", który od lat gromadzi przed telewizorami miliony miłośników życiowych perypetii. Choć Joanna Koroniewska-Dowbor, nie jest związana z tą produkcją już od 2013 roku, jej rola wciąż budzi u widzów skrajne emocje, a niektórzy nadal oczekują wielkiego powrotu Małgosi. 

Na swoim profilu na Instagramie, aktorka podzieliła się odczuciami, co do pracy na planie serialu. Zapytana przez jednego z obserwujących o to, czy gra w "M jak miłość" to przekleństwo, czy dobrodziejstwo, szczerze odpowiada: 

Reklama

"Gdyby nie "emka", nie wiem jak potoczyłyby się moje zawodowe losy. Ja nigdy niczego nie żałuję i wiem, że zawsze w życiu wszystko jest po coś - ten serial też" - odpowiedziała Koroniewska-Dowbor. 

Okazuje się jednak, że to właśnie na planie tej produkcji aktorka poznała przyszłego męża! Maciej Dowbor przeprowadzał bowiem wywiad z młodą aktorką. Małżeństwo na swoim kanale na platformie YouTube, udostępniło film z ich pierwszego spotkania. "Podobała mi się, więc zacząłem ją trochę kokietować"- komentował Maciej Dowbor. Obecnie, Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska-Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par i wychowują razem dwie córki - Janinę i Helenę.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy