Reklama

Anna Wendzikowska kokietuje pod prysznicem

Anna Wendzikowska regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia ze swoich wakacyjnych przygód. Ostatnio w serwisie społecznościowym pojawiła się nowa fotka!

Anna Wendzikowska na wakacjach

Mauritius - to kolejne miejsce na podróżniczej mapie Anny Wendzikowskiej. O tym, że piękna aktorka znana m.in. z "M jak miłość" oraz reporterka "Dzień Dobry TVN" kocha zagraniczne wyjazdy, wiadomo już od dawna. Instagram jest pełen kolorowych "dowodów" w postaci fotografii wykonywanych podczas licznych wyjazdów. Ania Wendzikowska wybiera malownicze zakątki świata, często podróżując z bliskimi - obecnie towarzyszą jej córeczki: Kornelia oraz Antonina oraz przyjaciółka. Dziennikarka ochoczo relacjonuje w sieci kolejne eskapady i nie inaczej było tym razem -  do galerii trafiły nowe fotografie ukazujące Wendzikowską w iście wakacyjnym wydaniu. Nie zabrakło zarówno ujęć z gwiazdy z córkami, jak i nieco odważniejszych kadrów.

Reklama

Anna Wendzikowska: Pozuje w stroju kąpielowym

Anna Wendzikowska udostępniła m.in. zdjęcia wykonane w momencie, gdy pozowała pod - znajdującym się na zewnątrz - prysznicem. Bohaterka ujęć stanęła bokiem do obiektywu, prezentując zgrabną sylwetkę; Ania Wendzikowska wybrała jednoczęściowy strój kąpielowy, w którym wyglądała fantastycznie!

Wakacyjna wyprawa Ani Wendzikowskiej trwa w najlepsze! Jak myślicie, jakimi kadrami dziennikarka "DD TVN" podzieli się z nami następnym razem?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

"Słoneczny Patrol": Chciała upodobnić się do Pam Anderson. Wydała 250 tys. zł. na operacje

Kasia Cichopek zabiera dzieci i wyjeżdża. Skąd taka decyzja?

Aleksandra Żebrowska urodziła. Pokazała zdjęcie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL