Słoneczny patrol Baywatch
Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 302
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słoneczny Patrol": Chciała upodobnić się do Pam Anderson. Wydała 250 tys. zł. na operacje

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Georgina Epitropou niedawno pojawiła się w mediach na całym świecie, a to za sprawą jej operacji plastycznych, które stały się gorącym tematem dyskusji wśród internautów. Kobieta wydała równowartość 250 tys. zł., aby upodobnić się do idolki. Efekt? Sami zobaczcie.

Georgina Epitropou to 39-letnia Brytyjka, która podobno wydała ponad 43 400 funtów (około 250 000 zł) na operacje plastyczne i zabiegi, aby upodobnić się do Pameli Anderson z kultowego "Słonecznego Patrolu".

Jak donosi "New York Post", kobieta powiedziała "Cater News":

Georgina przyznała, że w dzieciństwie była niewidzialna dla innych.

W 2015 została zawodową tancerką i od tamtej pory nie waha się wydawać pieniądze na operacje plastyczne. Uważa, że żeby wyglądać pięknie, trzeba włożyć w to dużo wysiłku.

"Słoneczny Patrol": Fanka chciała się upodobnić do Pameli Anderson

Georgina Epitropou mówi, że wydała w sumie 43 400 funtów na różne operacje plastyczne i zabiegi. Zabieg pierwszego implantu piersi został wykonany w Wielkiej Brytanii w 2017 roku, a kolejne operacje odbyły się zagranicą. Jej wymarzony rozmiar biustu to 34 KK.

Reklama

Przeszła już zabieg liposukcji, brazylijskiego liftingu pośladków i kilka operacji piersi. Georgina wydała około 15 000 funtów na botoks i wypełniacze, które przyjmowała co miesiąc od 30 roku życia.

Twierdzi, że wydawała 80 funtów miesięcznie na paznokcie, 300 funtów na kosmetyki i dodatkowe 400 funtów na przedłużanie włosów co cztery miesiące. Wspomniała również, że co trzy miesiące uzupełnia twarz botoksem i wypełniaczami.

Georgina Epitropou: Ta metamorfoza wymknęła się spod kontroli

Internauci nie szczędzą komentarzy na temat wyglądu Brytyjki. Uważają, że jej dążenie do upodobnienia się do Pameli Anderson wygląda na mocno niezdrową obsesję.

Z kolei, sama zainteresowana nie przejmuje się komentarzami innych ludzi, nawet rodziny i znajomych.

Podkreśla, że każdy ma prawo do własnej opinii i zupełnie ją to nie dotyka. Wspomniała również o tym, że mężczyznom podoba się jej wygląd, a to kobiety są większością wśród krytykujących.

Zobacz też:

Jean Reno na małym ekranie

"Stranger Things": Jamie Campbell Bower był uzależniony od narkotyków

Tony Dow zmarł w wieku 77 lat. Przedwcześnie go uśmiercono

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Słoneczny patrol | Pamela Anderson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy