Reklama

Aleksandra Żebrowska urodziła. Pokazała zdjęcie

Aleksandra Żebrowska w miniony weekend urodziła kolejną pociechę! Żona Michała Żebrowskiego o wszystkim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, pokazując pierwsze zdjęcie z noworodkiem. Teraz celebrytka wróciła pamięcią do porodu, publikując nowy wpis.

Aleksandra Żebrowska urodziła

Aleksandra Żebrowska urodziła! Państwo Żebrowscy, którzy wychowują już trzech synów, w weekend poinformowali, że ich rodzina ponownie się powiększyła. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że na świecie pojawiła się córka znanej pary, jednak - jak dotąd - szczęśliwi rodzice nie zdradzili jeszcze jej imienia. Żebrowska opublikowała za to pierwszą fotografię z noworodkiem, a Michał Żebrowski w nowym poście nie krył dumy z małżonki.

Piękna mama czwórki dzieci należy do grona gwiazd aktywnie działających w mediach społecznościowych. To właśnie tam Aleksandra Żebrowska często porusza ważne tematy, ale też w umiejętny sposób komentuje otaczający ją świat. Tym razem postanowiła podzielić się swoją refleksją płynącą prosto z... sali porodowej!

Reklama

Ukochana aktora wcielającego się m.in. w postać doktora Falkowicza w "Na dobre i na złe" czy niezapomnianego "Pana Tadeusza" zamieściła post, w którym m.in. wspomniała o trudnym czasie porodu, a także o pytaniu, które często przyszłe mamy słyszą od swoich partnerów. Jako ilustrację użyła ujęcia wykonanego w momencie, gdy przebywała na szpitalnym łóżku.

Aleksandra Żebrowska i poród

Aleksandra Żebrowska postanowiła "oddać" również głos paniom, które mają za sobą trudy porodu. Sama przyznała, że jej w pamięć zapadło jedno słowo.

"Boli?" To chyba najbardziej znienawidzone pytanie. Zapisałam jeszcze kilka z okienka i wrzucam tu, ale okazuje się, że jest ich więcej (...).

Wśród zapytań znalazły się jeszcze takie wypowiedzi, jak m.in.: "Co cię boli?", "Już bliżej czy dalej?", "Czemu nie odpowiadasz?".

Także w sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo wpisów, w których użytkowniczki sieci dzieliły się swoimi przeżyciami.

Aleksandra i Michał Żebrowscy po raz pierwszy zostali rodzicami w 2010 roku, kiedy na świat przyszedł ich syn - Franciszek. Trzy lata później rodzina powiększyła się jeszcze o Henryka, a w 2020 roku Ola Żebrowska urodziła Feliksa. Teraz chłopcy zostali starszymi braćmi.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL