Anna Powierza na zdjęciach sprzed 20 lat! Ale metamorfoza!

Anna Powierza to aktorka znana m.in. z serialu "Klan", która chętnie relacjonuje swoje życie na Instagramie, wrzucając co jakiś czas wpisy z przemyśleniami. Ostatnio zadziwiła fanów, udostępniając kilka zdjęć z młodości. Podzieliła się też tym, dlaczego wróciła do kadrów z dawnych lat.

Annę Powierzę możemy kojarzyć z wielu polskich produkcji. Wystąpiła m.in. w filmie "Dzień świra" oraz kultowym serialu "Klan". Od tego czasu wiele się zmieniło. Obecnie celebrytka prężnie działa na Instagramie, dzieląc się z internautami swoimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami na temat świata. Ostatnio udostępniła na swoim profilu kilka fotografii ze swojej młodości.

Anna Powierza: Pokazuje stare zdjęcia. Skąd taki pomysł?

W najnowszym poście na swoim profilu, Anna Powierza podzieliła się z fanami kilkoma fotografiami sprzed 20 lat. Jak zaznacza, żadna z nich nie została wyretuszowana ani przerobiona, są to oryginały. Podała powód, dla którego odważyła się na taką decyzję:

Reklama

"Przeraził mnie znaleziony dziś artykuł w necie o znanych celebrytach. Tytuł miał, mniej więcej, bo z pamięci przytaczam: 'o jesu, co się z nimi stało, nie uwierzycie jak zobaczycie, zgroza!'" - napisała Powierza.

Powierza nie ukrywa, że dotknęły ją komentarze dotyczące innych gwiazd ze świata show-biznesu. Aktorka chce pokazać, że ona także bardzo zmieniła się od momentu rozpoczęcia swojej kariery, ale nie boi się złośliwych komentarzy. Pokazuje, że starzenie się to naturalny proces!

"Nie wiem, co przez te dwadzieścia lat stało się tym akurat celebrytom, ale gdyby przypadkiem ktoś kiedyś zastanawiał się nad takimi moimi zdjęciami, od razu spieszę wyjaśnić. W moim przypadku - nie lękajcie się. To nie wynik nieudanych operacji plastycznych, poparzenia kwasem, straszliwego wypadku ani nawet spontanicznego wypadu do studia tatuażu, gdzie niedbale rzuciłam 'po całości poproszę'. Myślę, że to po prostu zwyczajna starość" - dodała  Powierza.

Gwiazda pokazuje, że ma do siebie duży dystans. W swoim wpisie tworzy nawet żarty dotyczące swojego wyglądu. Jak wiadomo, aktorka miała wcześniej spory problem z nadwagą. Teraz z uśmiechem opowiada:

"Postanowiłam. Jak będę tak chuda, jak na tych ostatnich zdjęciach, kupię sobie takie spodnie!". 

Zobacz też:

Klan": Anna Powierza żałuje, że została aktorką? Smutne wyznanie

Anna Powierza ofiarą hejtu: "Teraz mam łatkę kłamczuszki i idiotki"

"Klan": Paulina Holtz zdradza, jak wygrała casting do serialu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Powierza
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy