Reklama

Anna Mucha nie ochrzciła dzieci. "A dlaczego miałabym?"

Anna Mucha, która od wielu lat wciela się w postać Magdy w "M jak miłość" aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją prawie 1 mln obserwujących. Ostatnio zorganizowała tam sesję pytań i odpowiedzi. Wyznała, że nigdy nie ochrzciła swoich dzieci.

Anna Mucha na ekranie

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na ekranie zadebiutowała już jako mała dziewczynka, wcielając się w postać Sabinki w filmie "Korczak" Andrzeja Wajdy. Jako dziecko wystąpiła też m. in. u Stevena Spielberga w słynnej "Liście Schindlera". 

Później rozgrzewała publiczność w filmach "Chłopaki nie płaczą" czy "Młode wilki 1/2". Jej pozycję w branży umocniła rola w serialu "M jak miłość". W popularnej produkcji telewizyjnej gra od blisko dwudziestu lat.

Na dużym ekranie Annę Muchę ostatnio mogliśmy oglądać m.in. w filmach "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" czy "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", a także w kontrowersyjnej produkcji Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia". Wkrótce do kin mają trafić dwa kolejne filmy z jej udziałem: nowy obraz Vegi  "Niewidzialna wojna" oraz komedia "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle - tajemnice polskich fortun" Heatcliffa Janusza Iwanowskiego.

Reklama

Anna Mucha nie ochrzciła dzieci

Anna Mucha przez kilka lat nie komentowała sprawy, gdy plotkowano o tym, że nie ochrzciła swoich dzieci. Anonimowy informator doniósł "Faktowi" w 2012 roku, że aktorka w ogóle nie zamierzała tego zrobić. 

Plotki okazały się prawdą. Anna Mucha postawiła sprawę jasno podczas sesji pytań i odpowiedzi na jej Instagramie. Napisała, że jej dzieci nie przyjęły tego sakramentu, a spytana o powód odpowiedziała:

Zobacz też:

Dominika Gwit pokazała ciążowy brzuszek. Aktorka w ciąży traci na wadze?

Anna Mucha skrytykowana przez fankę. Aktorka odpowiedziała

Karolina Gilon w stroju kąpielowym! "Petarda"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy