Anna Majcher: Wiele wymagała od mężczyzn, marzyła o księciu z bajki?

Anna Majcher określano mianem seksbomby PRL-u, a mężczyźni tracili dla niej głowy! Jednak aktorka cierpiała z powodu nieszczęśliwej miłości,

Anna Majcher: Seksbomba PRL-u wiele wymagała od mężczyzn?

- Mężczyzna może być brzydki, ale musi mieć jakiś urok. Prawdziwy facet to dla mnie przede wszystkim partner intelektualny - do dyskusji, rozmów, kłótni, sprzeczek. Musi być inteligentniejszy ode mnie, żebym czuła do niego szacunek i chciała się czegoś od niego nauczyć - stwierdziła w jednym z wywiadów.

Aktorka wyznała kiedyś, że tylko raz była naprawdę zakochana, ale mężczyzna, z którym wiązała swoje plany na przyszłość i nadzieje na szczęście, okazał się niegodny jej uczuć - życie aktorki złamała nieszczęśliwa miłość. Niedawno wyszły na jaw jej problemy z przeszłości, które odcisnęły głębokie piętno na całym życiu artystki. Majcher zakochała się w 10 lat starszym aktorze i reżyserze Andrzeju Strzeleckim (serialowym widzom był znany z roli dr. Koziełły w "Klanie").

Reklama

Aktorka przeszła załamanie nerwowe, które wpłynęło na jej karierę. Popadła w depresję, sięgnęła po alkohol, nie przyjmowała nowych ról...

Anna Majcher: Nie chciała milionera marzyła o księciu z bajki

- Jeśli zależałoby mi na pieniądzach, to już parę razy dobrze wyszłabym za mąż i jeszcze lepiej się rozwiodła. Pieniądze nie załatwią wszystkiego. Jestem kobietą absorbującą, wymagającą dużo czasu, a faceci mający pieniądze z reguły nie mają czasu - wyznała w wywiadzie.

Anna Majcher, zapytana kiedyś, czy wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, powiedziała, że zakochanie się może być sprawą chwili, ale miłość to jednak zupełnie co innego.

- Nie ma mowy, żebym chodziła do łóżka z facetem, wiedząc, że go zdradzam. Jestem monogamistką, poza tym nie umiem kłamać. Mam oczy, które nie kłamią - powiedziała przed laty, a na pytanie, o jakim mężczyźnie marzy, bez wahania odpowiedziała, że przydałby się jej jakiś... książę.

Anna Majcher: Wierna mężczyźnie, z którym sypiała

Aktorka, którą po kilkuletniej przerwie znów mamy okazję oglądać na wielkim ekranie (zagrała ostatnio w przejmującym filmie "Powrót do tamtych dni"), deklaruje, że przez całe życie była wierna mężczyźnie, z którym... akurat sypiała.

Zobacz też:

Joanna Jabłczyńska: Pozuje w stroju kąpielowym na mrozie! Uwielbia morsowanie

Małgorzata Braunek wyszła za aktora Janusza Guttnera na złość matce!

Kaja Paschalska nie przypomina już Oli z "Klanu". Ale dekolt!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Majcher
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy