Aneta Zając zdecydowała się na letnią metamorfozę. Fani zachwyceni

Aneta Zając dodała na Instagram nowe zdjęcie. Gwiazda serialu: "Pierwsza miłość" zaprezentowała efekt zmian, jakie zaszły w jej wyglądzie. Uwagę zwraca "odświeżona" fryzura! "Pasuje ci" - nie mogą się nachwalić internauci.

"Pierwsza miłość": Od początku w serialu

Aneta Zając to "twarz" serialu: "Pierwsza miłość". Aktorka występuje w telewizyjnej produkcji od samego początku, czyli od ponad osiemnastu lat! Jako Maria Radosz (obecnie Domańska) - bawi i wzrusza fanów hitu telewizji Polsat. 

Trzeba przyznać, że scenarzyści nie oszczędzali wspomnianej bohaterki: Marysia musiała mierzyć się m.in. z amnezją, utratą miłości życia i samotnym macierzyństwem... Co przyniosą nowe odcinki "Pierwszej miłości"? Tego widzowie dowiedzą się już po wakacjach, kiedy zakończy się przerwa w emisji.

Reklama

Co ciekawe, od pewnego czasu Aneta Zając występuje w serialu w... podwójnej roli! Okazało się bowiem, że Domańska ma siostrę bliźniaczkę, o której istnieniu nie miała wcześniej pojęcia. Dzięki odpowiednia charakteryzacja i aktorski talent: dzięki temu połączeniu aktorka brawurowo wciela się zarówno w rolę ułożonej Marysi, jaki jej żywiołowej i zupełnie innej (także jeśli chodzi o styl) - krewnej.

Aneta zająć z nową fryzurą na lato

Teraz Aneta Zając "zdradziła" na Instagramie, że wraz z ekipą pracują nad kolejną odsłoną projektu. Przy okazji zaprezentowała nieco inną niż dotąd fryzurę. Jej głowę zdobi modna grzywka! Aneta Zając w lipiec postanowiła wejść "z przytupem". Na jej głowie wprawdzie nadal "rządzi" blond, ale jest też - bardzo modna w tym sezonie - grzywka. Ta z pozoru drobna zmiana daje prawdziwy efekt "wow"!

Metamorfozę aktorki szybko dostrzegli internauci, którzy nie szczędzili komplementów w komentarzach: "Do twarzy ci w takiej fryzurze", "Pasuje Ci", "Piękna", "Cudna fryzurka", Anetko, przecudownie wyglądasz, dosłownie anioł zszedł na ziemię"

Czy zaprezentowana przez gwiazdę fryzura zagościła na jej głowie jedynie na potrzeby serialu, czy Aneta Zając pozostanie wierna takiemu uczesaniu także prywatnie? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że grzywka bardzo jej pasuje! A wy, co sądzicie?

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Zając
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy