Aleksandra Domańska szczerze o swoim ciele. Wstyd towarzyszył jej od dawna

Aleksandra Domańska w październiku 2021 roku została po raz pierwszy mamą. Aktorka chce, by jej dziecko, Ariel było neutralne płciowo. W poruszającym poście opisała jak bardzo jest wdzięczna, że jej ciało było w stanie wytrzymać, zwłaszcza odkąd urodziła. Jednak nie zawsze w ten sposób myślała o sobie samej...

Aleksandra Domańska, znana z ról w serialach "Mecenas Porada" i "O mnie się nie martw" oraz filmach "Podatek od miłości" czy "(Nie)znajomi", w październiku 2021 roku została pierwszy raz mamą. Jakiś czas temu dużo kontrowersji wzbudziła informacja, jakie aktorka wybrała dla swojego synka - Ariel. Domańska chciała, żeby było ono neutralne płciowo.

Aktorka powiedziała, że macierzyństwo bardzo ją zmieniło. Narodziny syna miały również wpływ na jej związek z ojcem dziecka. Wyznała, że decyzja o macierzyństwie była spontaniczna, a zaledwie miesiąc przed porodem para miała kryzys.

Reklama

Poproszona o to, by opowiedziała coś o swoim partnerze, Domańska odparła, że "nie ma partnera". To, że rozstała się z ojcem dziecka, nie oznacza jednak, że nie bierze on udziału w jego wychowaniu. Pytana o to, "kto pomaga jej przy synku, gdy jest w pracy", odpowiada: "Najlepsza osoba z możliwych - jego tata".

Aleksandra Domańska: "Wstyd. Mój wstyd. Wstydzę się. Bo co ludzie powiedzą?"

Aleksandra Domańska na profilu na Instagramie wstawiła zdjęcia, na których pokazała swoje ciało. Widać na nich fałdki, rozstępy, czy przebarwienia. 

Pod zdjęciami zamieściła długi, poruszający tekst.

W poście odniosła się także do istniejących we współczesnym świecie skrajności dotyczących postrzegania wyglądu.

Podkreśliła także, że jest dumna z tego ile jej ciało wytrzymało, zwłaszcza odkąd została mamą. Na koniec napisała:

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. Post skomentowały także zaprzyjaźnione gwiazdy, na przykład Zofia Zborowska, Maja Bohosiewicz, czy Magda Mołek. Maria Dębska napisała: "Piękne to Twoje ciało, to raz. A dwa - robisz mega robotę".

Zobacz też:

Aleksandra Domańska nie jest już w związku z ojcem swojego dziecka

Anna Wendzikowska pod prysznicem. Eksponuje mokre ciało

Sylwia Bomba: "Dwa dni płakałam". Trudne zderzenie z rzeczywistością

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy