Reklama

Aleksandra Domańska nie jest już w związku z ojcem swojego dziecka

Gwiazda serialu "Mecenas Porada" w październiku została mamą. Aktorka zwykle bardzo oszczędnie dawkuje fanom informacje na temat swojego syna i jego ojca, ale w ostatniej sesji Q&A na Instagramie nieco otworzyła się na te osobiste kwestie. Aleksandra Domańska przyznała m.in., że obecnie nie jest w związku, ale ojciec jej syna pomaga jej w jego wychowaniu. Zaznaczyła też, że ciąża nie była efektem wpadki - oboje z byłym partnerem chcieli mieć dziecko.

"Czy dziecko jest z niechcianej ciąży?" - takie mało dyskretne pytanie zadał Aleksandrze Domańskiej jeden z fanów podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie. Aktorka, co zaskakujące, nie uchyliła się od odpowiedzi. "Nigdy nie chciałam być matką. Natomiast jak poznałam tego gościa, to dziecko po prostu tak wyraźnie się pojawiło w przestrzeni i pchało się na ten świat, że postanowiliśmy: 'Jasne, idźmy w to" - wyjawiła.

Reklama

Ktoś inny ciekaw był, jaki jest jej przepis na szczęście i miłość. W odpowiedzi Domańska zasugerowała, że partner odszedł od niej miesiąc po narodzinach ich syna. "Żyjesz sobie. Życie różne kłody pod nogi ci rzuca. A ty grasz tym, co masz. Na przykład rodzisz dziecko. Miesiąc po porodzie zostajesz z nim sama, kompletnie bez żadnej pomocy. No i masz kilka wyjść. Albo pozwalasz tej rozpaczy rozgościć się w twoim życiu i tobą zawładnąć. Albo mówisz: 'Pier***ę to, będę szczęśliwa!'" - napisała.

Aleksandra Domańska: "Nie ma partnera"

Choć aktorka nie powiedziała wprost, że to historia wzięta z jej życia, to jej odpowiedź na jedno z kolejnych pytań nie pozostawiło niedomówień. Poproszona o to, by opowiedziała coś o swoim partnerze, Domańska odparła, że "nie ma partnera". To, że rozstała się z ojcem dziecka, nie oznacza jednak, że nie bierze on udziału w jego wychowaniu. Pytana o to, "kto pomaga jej przy synku, gdy jest w pracy", odpowiada: "Najlepsza osoba z możliwych - jego tata". Przy wątku dotyczącym niani, stwierdziła, że nie korzysta z jej pomocy, choć bardzo chciałaby kogoś zatrudnić. Obecnie aktorka jest zapracowana, bo trwają zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Mecenas Porada", w którym gra tytułową postać.

Przez kilka miesięcy aktorka nie chciała wyjawić płci dziecka. Niedawno zdradziła, że ma syna. Jego imię wciąż pozostaje tajemnicą. Wiemy jedynie, że jest to imię neutralne płciowo. Aktorka zadeklarowała, że nie zamierza ochrzcić syna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL