Agnieszka Sienkiewicz: Aktorka kusi na zmysłowym zdjęciu

Agnieszka Sienkiewicz należy do grona aktorek, które chętnie wykorzystują media społecznościowe do kontaktu z fanami. Piękna gwiazda znana z takich seriali, jak: "M jak miłość" i "Przyjaciółki" zgromadziła na Instagramie ponad 350 tysięcy obserwatorów, a licznik "kliknięć" na jej profilu z pewnością jeszcze wzrośnie!

Agnieszka Sienkiewicz: Pozuje na zmysłowym zdjęciu

Równie dynamicznie rośnie liczba komplementów pozostawianych pod fotografiami publikowanymi przez gwiazdę - pod najnowszą publikacją Sieniewicz-Gauer szybko zaroiło się od pochlebnych słów! Tym razem serialowa Kasia z "Emki" oraz Dorotka z "Przyjaciółek" zaprezentowała się w zmysłowym i nieco "ostrzejszym" wydaniu. Kadr utrzymany w odcieniach czerni i bieli ukazuje aktorkę pozującą w czarnym gorsecie opinającym jej ciało. Odchylona do tyłu głowa, przymknięte powieki i lekko rozchylone usta - tak Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer uchwycił fotograf Szymon Brodziak.

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz: Instagram

Agnieszka Sienkiewicz zdradziła w opisie, że to właśnie wspomniany artysta wykonał hipnotyzujące ujęcie. Pod ogromny wrażeniem zarówno jego pracy, jak i samego wyglądu aktorki byli z kolei internauci, którzy wprost zasypali ją komplementami!

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer od czasu do czasu aktualizuje swoją wirtualną galerię na Instagramie, dbając przy tym o to, by ujęcia były różnorodne i przedstawiały jej rozmaite "wcielenia". Chętnie wchodzi także w interakcję z internautami obserwującymi jej profil, odpowiadając na komentarze i dziękując za ciepłe słowa.

Agnieszka Sienkiewicz: Seriale i życie prywatne

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer w pamięci serialowej publiczności zapisała się m.in. rolą Katarzyny Mularczyk - ukochanej Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) w serialu "M jak miłość". Kiedy - po wielu zawirowaniach - para czekała na narodziny dziecka - ich szczęście przerwała przedwczesna śmierć kobiety.

Z kolei w serialu: "Przyjaciółki" Agnieszka Sienkiewicz stworzyła postać barwnej i charyzmatycznej Doroty. W zeszłym roku aktorka odeszła jednak z produkcji, a taka decyzja mocno zasmuciła fanów "Przyjaciółek".

Agnieszka Sienkiewicz prywatnie spełnia się w roli mamy. Wraz z mężem - Mikołajem Gauerem - wychowują dwie córki: Zofię i Marię.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Katarzyna Figura zdradziła, z kim mieszka. Padły poruszające słowa

"Rolnik szuka żony": Tak mieszkają Joanna i Kamil! Przytulne i ciepłe cztery kąty

Monika Miller w gorącym kadrze. Zapomniała o bieliźnie?

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama