Reklama

The Walking Dead

Żywe trupy

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead": AMC i Jeffrey Dean Morgan odpowiadają "toksycznym" fanom

Kilka dni temu fani uniwersum "The Walking Dead" dowiedzieli się, że jedna z ulubionych postaci fanów, Carol Peletier, nie pojawi się w zapowiadanym spin-offie, do którego zdjęcia mają rozpocząć się już latem br. Premiera jest planowana na 2023 rok. Wcielająca się w nią Melissa McBride zrezygnowała z udziału w produkcji ze względu na to, że plan miał przenieść się do Europy oraz na inne zawodowe zobowiązania. Fani nie przyjęli tej decyzji z radością. Niektórzy z nich obwinili za zaistniałą sytuację Normana Reedusa, serialowego Daryla.

"The Walking Dead": Melissy McBride zabraknie w spin-offie

We wrześniu 2020 roku stacja AMC ogłosiła, że jeden z planowych spin-offów "The Walking Dead" będzie koncentrował się wokół losów Daryla (Reedus) i Carol (McBride). Jednak jak się okazuje, serial przedstawi tylko historię Daryla. Po tym, jak media obiegła informacja o rezygnacji z udziału w serialu McBride, fani zaczęli atakować w mediach społecznościowych Normana Reedusa, zarzucają mu, że odejście z projektu aktorki to tak naprawdę jego wina.

"The Walking Dead": Oświadczenie stacji AMC

W związku z licznymi komentarzami stacja AMC wydała kolejne oświadczanie.

"Chcielibyśmy się odnieść do wiadomości, która pojawiła się w tym tygodniu w mediach i dotyczyła zapowiedzianego spin-offu o losach Daryla i Carol. Norman Reedus jest niesprawiedliwe atakowany w mediach społecznościowych w związku z decyzją, na którą nie miał wpływu. Melissa McBride zdecydowała się nie wziąć udziału w serialu ze względu na zmianę lokalizacji i wyjazdu do Europy.

Reklama

Z powodów logistycznych nie udało się tego pogodzić. Nieodpowiednim zachowaniem jest kierowanie gniewu i negatywnych emocji wywołanych tą zmianę pod adresem innego członka obsady, który nie miał z podjętą decyzją nic wspólnego (...) Carol jest uwielbianą i ważną postacią. Pracujemy nad tym, by fani mogli dalej oglądać jej historię w rozrastającym się uniwersum ‘The Walking Dead"" - czytamy.

"The Walking Dead": Jeffrey Dean Morgan o fanach

Głos zabrał się także wcielający się w postać serialowego Negana Jeffrey Dean Morgan.

"Atakujecie Norma za coś z czym nie miał absolutnie nic wspólnego? Melissa podjęła samodzielną decyzję. Potrzebuje przerwy. Uszanujcie to. Czynniki , jakie wpłynęły na jej decyzję nie są waszą sprawą. Robicie to Normowi, który dał wam więcej niż ktokolwiek inny. To g*******".

Zobacz też:

"The Walking Dead": Fatalne wieści dla fanów! Melissa McBride nie zagra w spin-offie!

"The Walking Dead": Producenci serialu przegrali sprawę z AMC!

"The Walking Dead": To już koniec hitowego serialu! Ekipa żegna się z fanami

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy