Żywe trupy The Walking Dead
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead": To już koniec hitowego serialu! Ekipa żegna się z fanami

Produkcja "The Walking Dead" stopniowo przechodzi do historii. Emitowany teraz jedenasty sezon na pewno będzie ostatnim. Do sieci właśnie trafiły zdjęcia z ostatniego dnia na planie serialu. Jak Norman Reedus i inni aktorzy pożegnali się z serialem po 12 latach pracy? Zdjęcia poniżej!

"The Walking Dead": Zakończenie popularnej produkcji tuż-tuż

"The Walking Dead" to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, który opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia.

Stworzony na podstawie komiksu Roberta Kirkmana serial "The Walking Dead" debiutował w telewizji przed dwunastoma laty i na trwałe wszedł do historii telewizji. Rozpoczął modę na żywe trupy na małym ekranie, a w kolejnych latach na fali powodzenia tej produkcji powstało kilka jej serialowych spin-offów. Będzie ich zresztą więcej, powstaną też filmy fabularne kontynuujące uniwersum "The Walking Dead". Sam jednak flagowy serial stacji AMC zakończy się wraz z jedenastym sezonem.

Reklama

Aktorzy żegnają się z pracą na planie serialu

31 marca aktorzy oraz obsada serialu pożegnali się z fanami po niemal 12 latach wspólnej pracy na planie. Filmik na swoim Instagramie zamieścił m.in. Norman Reedus wcielający się w motocyklistę Daryla. Na zamieszczonym nagraniu Reedus oraz Melissa McBride, wcielająca się w serialową Carol, śpiewają piosenkę. Gwiazdor zamieścił również zdjęcie z Michaelem Rookerem, który na początku historii wcielał się w jego brata, Merle'a. Reedus napisał:

"To by było na tyle. 11 sezonów, 12 lat. Nigdy nie byłem tak zniszczony i to było absolutne obciążenie. Dziękuję wszystkim, którzy wybrali się z nami na tę przejażdżkę, i co to była za przejażdżka."

Aktorzy przyznali jednocześnie, że po kilkunastu latach pracy są już bardzo zmęczeni. W internecie pojawił się m.in. wpis Paoli Lázaro komentowała zbliżający się koniec słowami:

"Myślę, że wszyscy jesteśmy już fizycznie zmęczeni, ale po prostu smutno nam się ze sobą żegnać" - z ekipą, obsadą, wszystkimi za kulisami.swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama