Żywe trupy The Walking Dead
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 438
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Walking Dead": Fatalne wieści dla fanów! Melissa McBride nie zagra w spin-offie!

Wielkimi krokami zbliża się koniec serialu „The Walking Dead”. Finał emitowanego obecnie jedenastego sezonu będzie zarazem finałem całej produkcji. Nie oznacza to jednak pożegnania z jej bohaterami, bo już zaplanowano kilka filmowych i serialowych spin-offów kultowej serii. Jednen z takich projektów miał być poświęcony Darylowi i Carol. Jak się teraz okazuje, będzie to serial jedynie o Darylu, bo Melissa McBride, która gra Carol, nie zagra w tej produkcji.

"The Walking Dead": Uniwersum się rozrasta

Serial, którego bohaterami mieli być Daryl i Carol, został ogłoszony jeszcze we wrześniu 2020 roku. Swoje role z "The Walking Dead" mieli powtórzyć w nim Norman Reedus i Melissa McBride. Granych przez nich bohaterów łączy chemia, co sprawia, że są oni ulubieńcami widzów. Reedus i McBride to jedyni aktorzy, którzy są z serialem od jego pierwszego sezonu. Sezon jedenasty póki co kończy ich współpracę, bo zaplanowany wcześniej spin-off o Darylu i Carol poświęcony będzie jedynie Darylowi.

"The Walking Dead": Spin-off o Darylu

Autorami spin-offu o Darylu będą showrunnerzy "The Walking Dead": Angela Kang i Scott Gimple. To jeden z kilku seriali związanych z uniwersum żywych trupów, nad jakimi obecnie pracuje stacja AMC. Innym z nich będzie serial o Neganie i Maggie, parze granej przez Jeffreya Deana Morgana i Laurie Cohen. Ogłoszenie tego serialu zdziwiło Morgana. Aktor nie mógł uwierzyć w to, że stacja zaspoilerowała los dwójki bohaterów jeszcze przed finałem "The Walking Dead" dając do zrozumienia, że oboje przeżyją.

Reklama

Zobacz też:

"Grace i Frankie": Jane Fonda ma szufladę pełną wibratorów! Dostała je w prezencie

Piotr Adamczyk w nowej amerykańskiej produkcji!

Netflix: Nowości 2022: Zapowiedzi nowych seriali. Aktualizacja #5

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Żywe trupy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy