Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Ulviye ma zawał. Czy prawda o śmierci Rany wyjdzie na jaw?

„Zranione ptaki” to serial, który szybko podbił serca widzów. Fani z zapartym tchem śledzą losy Meryem, Leventa i Omera, zastanawiając się, kiedy mężczyzna dowie się, iż chłopiec jest jego synem. Następne odcinki „Zranionych ptaków” wypełnione będą kolejnymi zwrotami akcji i zaskakującymi wydarzeniami. Cemil nie chce się pogodzić z decyzją Ayse o rozwodzie. Stara się zrobić wszystko, by temu zapobiec. Z kolei Levent chce zatrzymać Meryem w kraju. Wiadomość o śmierci Tekina wiele zmienia w ich sytuacji. Pozostaje jednak obietnica złożona Melis. Czy zakochanym w końcu uda się pokonać wszelkie trudności na drodze do wspólnego szczęścia? Czy prawda o śmierci Rany wyjdzie wreszcie na jaw? Co wydarzy się w najnowszych odcinkach „Zranionych ptaków”? Oto streszczenia i opisy odcinków 174-178.

"Zranione ptaki" to turecki serial obyczajowy, który cieszy się w Polsce dużą popularnością. Premiera serialu miała miejsce w marcu 2022 roku. Dla wszystkich fanów serialu "Zranione ptaki" prezentujemy streszczenia odcinków 174-178, które można oglądać od 28 listopada. Gdzie i kiedy będą emitowane nowe odcinki serialu "Zranione ptaki"?

"Zranione ptaki" odcinek 174. Streszczenie: Meryem dowiaduje się o śmierci Tekina

Cemil nie chce zrezygnować z Ayse. Kolejny raz czeka na nią przed restauracją. Informuje dziewczynę, że zrobi wszystko, aby nie doszło do rozwodu. Tymczasem Levent i Meryem utwierdzają się w swoich uczuciach, spędzając razem czas w chatce Remziego. Dowiadują się jednak, że pan Vedat przyspieszył wyjazd Meryem - udało mu się załatwić jej pracę i dom. Levent zostaje telefonicznie poinformowany, że Meryem ma wyjechać za 3 godziny. Dziewczyna jest poruszona, że nie pożegna się z Omerem. Levent obiecuje jej jednak, że Cemil przywiezie chłopca na lotnisko.

Reklama

Do drzwi rezydencji dzwoni policjant. Chce rozmawiać z Meryem. Kiedy zostaje poinformowany, że jej nie ma, powiadamia domowników, że Meryem musi pojawić się na komisariacie. Cemil szybko przekazuje to przyjacielowi. Levent i Meryem - którzy byli już w drodze na lotnisko - zawracają. Na miejscu Meryem dowiaduje się, że Tekin został zamordowany.

"Zranione ptaki" odcinek 175. Streszczenie: Levent nie zgadza się na wyjazd Meryem

Meryem decyduje się wyjechać do Włoch, mimo śmierci Tekina. Uważa, że tak będzie lepiej dla wszystkich. Gdy ona i Levent jadą na lotnisko, mężczyzna nagle zjeżdża na pobocze. Informuje Meryem, że nie pozwoli jej opuścić kraju. Stara się ją przekonać, że znajdzie jakieś miejsce w pobliżu rezydencji, w którym będzie mogła się osiedlić i widywać często Omera.

Gdy Levent przekazuje informacje Melis, ta wpada w gniew. Hulya i Ulviye starają się ją uspokoić. Hulya na osobności informuje Ulviye o próbie samobójczej swojej siostry. Kobieta jest poruszona. Postanawia poważnie porozmawiać zarówno ze swoim synem, jak i z Meryem. Matka Leventa dziękuje dziewczynie za jej poświecenie, ale prosi ją jednocześnie, aby odeszła z rezydencji.

"Zranione ptaki" odcinek 176. Streszczenie: Ayse zleca prawnikowi wszczęcie procedury rozwodowej

Meryem dowiaduje się od Ulviye o próbie samobójczej Melis. Skłania ją to do decyzji o wyjeździe. Dziewczyna musi jednak poinformować o tym Leventa, a ten nie jest zachwycony. Obiecuje jednak wszystko zorganizować, by Meryem mogła wyjechać do Włoch. Tymczasem do rezydencji przychodzi kurier z prezentem dla Asli. Droga torebka, o której marzyła, jest podarunkiem od Yasara.

Leventowi udaje się kupić bilet na lot. Informuje Meryem, że samolot startuje następnego dnia o godzinie 11. Dziewczyna postanawia pożegnać się również z Ayse. Dzwoni do przyjaciółki, wyjaśniając, że Tekin został zamordowany, ale i tak musi wyjechać. Z kolei Ayse donosi przyjaciółce o swoim rozwodzie.

"Zranione ptaki" odcinek 177. Streszczenie: Ulviye dowiaduje się prawdy o śmierci Rany. Ma atak serca

Melis wpada na pomysł, by porwać Omera. Chodzi o to, by ostatecznie trafił do sierocińca, ponieważ Levent - chcąc go adoptować - będzie chciał przyspieszyć ślub. Będzie miał większą szansę uzyskania opieki nad nim jako człowiek żonaty. 

Hulya jest zaskoczona pomysłem siostry. Kobiety nie wiedzą, że Ulviye pojawia się pod drzwiami pokoju, w którym są. Słyszy całą ich rozmowę - także i to, że to przez nie Rana została zabita, a Efe porwany. Ta nagła, szokująca informacja doprowadza kobietę do zawału.

Tymczasem Cemil ponownie przychodzi do restauracji, informując Ayse, że nie da jej rozwodu. Dziewczyna - chcąc się go pozbyć - mówi, że kocha Dogana. Wszyscy są zaskoczeni. Mine odczuwa ogromny smutek.

Ulviye ledwo dociera do pokoju Omera, jednak nikogo tam nie ma. Chcąc przekazać to, czego się dowiedziała, matka Leventa zapisuje na kartce kilka zdań. Gdy Meryem wraca do pokoju, Ulviye mdleje w jej ramionach. Ostatkiem sił prosi jeszcze Meryem, by nie opuszczała Leventa i mówi jej, że wszystko zapisała na kartce. Kobieta zostaje zabrana na oddział ratunkowy. Hulya i Melis domyślają się, że Ulviye słyszała ich rozmowę.

"Zranione ptaki" odcinek 178. Streszczenie: Kto znajdzie kartkę z zapiskami Ulviye?

Levent podejrzewa, że Melis ma coś wspólnego z zawałem jego matki. Obwinia też siebie o złe potraktowanie mamy. Meryem obiecuje mu, że nie wyjedzie, dopóki Ulviye nie wróci do zdrowia. Tymczasem Melis podsłuchuje rozmowę Meryem i Ayse. Dowiaduje się z niej, że matka Leventa zapisała coś na kartce przed zasłabnięciem. W panice jedzie do rezydencji, aby przechwycić wiadomość. Meryem również się tam udaje w takim samym celu.

"Zranione ptaki" odc. 174-178. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" emitowany jest od poniedziałku do piątku w TVP2, o godzinie 18:45. Powtórki emitowane są zaś w dni powszednie o godzinie 13:15. Odcinek 174 "Zranionych ptaków" będzie można obejrzeć już w poniedziałek 28 listopada 2022 roku. Powtórka zostanie wyemitowana następnego dnia, o godzinie 13:15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

Anna Dymna: Po "Wielkiej wodzie" wylała się na nią fala hejtu!

Sevda Erginci. Jaka jest prywatnie Zeynep z „Zakazanego owocu”?

Agnieszka Dygant: Specjalistka od wyrazistych postaci

Zobacz też:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy