Wielka woda
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 203
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Anna Dymna: Po "Wielkiej wodzie" wylała się na nią fala hejtu!

Anna Dymna należy do najbardziej uznanych i lubianych aktorek swojego pokolenia, jednak internauci potrafią być okrutni także wobec niej. Okazuje się, że po swojej ostatniej kreacji w serialu "Wielka woda", aktorka musi mierzyć się z falą krytyki.

"Wielka woda" to jedna z najbardziej oryginalnych polskich produkcji ostatnich lat. Serial opowiadający o powodzi, która dotknęła południa i zachodu naszego kraju latem 1997 roku, ma zaskoczyć m.in. zastosowanymi efektami wizualnymi. To jednak nie koniec niespodzianek! Wielu widzów zaskoczyła kreacja Anny Dymnej

"Wielka woda": Anna Dymna jest nie do poznania?

Metamorfoza Anny Dymnej musiała przysporzyć filmowcom wiele pracy. Aktorka wciela się w postać otyłej kobiety, której samodzielne poruszanie się sprawia trudność. Stan ten uniemożliwia jej ewakuację. Trzeba przyznać, że praca ekspertów od charakteryzacji przyniosła znakomite efekty, a w wykreowanej postaci trudno jest nawet rozpoznać słynną polską aktorkę. 

Reklama

"To jest rola mówiąca trochę o moim zawodzie. O tym, jak się poświęca temu zawodowi, jak człowiek robi kariery i co się potem dzieje na starość. Jak przychodzi samotność. Jak ważne są uczucia i rodzina" - aktorka powiedziała podczas światowej premiery serialu we Wrocławiu.

"Dopóki człowiek coś nowego przeżywa, to warto żyć. A to było nowe doświadczenie" - przyznała aktorka, dodając, że niezwykle ważnym aspektem jej kreacji była charakteryzacja.

"Wiem, że tę rolę budowało wiele osób, była ona ciężka, w kilogramach" - podkreśliła Dymna.

Anna Dymna w ogniu krytyki

Najnowsza rola Anny Dymnej nie wszystkim przypadła jednak do gustu, a na aktorkę wylała się fala hejtu. 

To nie pierwszy raz, gdy ludzie krytykują aktorkę za to, że się zmienia. 

"Wielka woda": O czym opowiada serial?

"Wielka woda" to sześcioodcinkowy serial fabularny, inspirowany wydarzeniami z okresu powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku. Fala powodziowa zbliża się do stolicy Dolnego Śląska. Aby oszczędzić miasto przed niszczącym żywiołem, zapada trudna decyzja o wysadzeniu wałów przeciwpowodziowych w wiosce pod Wrocławiem. Jak jedna decyzja wpłynie na życie całej społeczności? Trójka głównych bohaterów, postawiona w obliczu sytuacji ekstremalnej, zmierzy się z wydarzeniami, których następstwem będzie ogrom zniszczeń oraz śmierć niewinnych osób. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dymna | Netflix: Seriale | wielka woda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy