Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 734
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Odcinki 48-52. Kudret nie żyje!

"Zranione ptaki" to popularna telenowela o losach kilkuletniego chłopca i jego przybranej siostry. Polscy widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki tureckiej produkcji. Co wydarzy się w nadchodzących epizodach? Kudret grozi Hülyi, że opowie Leventowi całą prawdę o Efe. Niestety nagle zostaje zrzucony z wysokości przez Melis. Nie czekaj i przeczytaj streszczenie nowych odcinków serialu "Zranione ptaki".

Serial "Zranione ptaki" to nowa turecka produkcja, która przypadła do gustu wielu Polakom. Główny wątek telenoweli koncentruje się wokół losów Meryem i jej młodszego brata Ömera. Poniżej przedstawiamy streszczenie odcinków 48-52, które w TVP będzie można oglądać od poniedziałku 30 maja.   

"Zranione ptaki" odcinek 48. Kudret zamierza wyznać Leventowi całą prawdę 

Ayse postanawia zakończyć  fikcyjny związek z Cemilem. Tekin wysyła kwiaty dla Meryem. Dogan siłą zatrzymuje Ayse przed budynkiem holdingu i żąda od niej wyjaśnień w sprawie kolacji dziewczyny z Cemilem i jego matką. Nagle zjawia się Cemil, który przepędza oprawcę Ayse. Ponadto nakazuje Tekinowi trzymać swojego przyjaciela z dala od dziewczyny. Dogan zamierza się zemścić, a Tekin uderza go w twarz.     

Reklama

Hülya odbiera telefon od siostry, która oznajmia jej, że Ömer jest synem Leventa. Kudret, zmęczony ignorancją ze strony Hülyi, przychodzi do rezydencji, by zdradzić Leventowi całą prawdę o Efe. Ich rozmowę przerywa nagle Hülya, która przedstawia draba jako ogrodnika. Kudret grozi, że jeśli nie dostanie pieniędzy, powie wszystko Leventowi.    

"Zranione ptaki" odcinek 49. Melis zrzuca Kudreta z tarasu 

Melis przyjeżdża do rezydencji. Siostra opowiada jej o nagłym pojawieniu się Kudreta. Myślą, że mężczyzna nigdy nie przestanie ich szantażować. Meryem wyznaje Tekinowi, że wie o tym, iż to on wysłał Durmusa pobić mężczyznę. Ponadto kobieta zabrania mu się zbliżać do siebie. Tekin oświadcza, że odbierze Leventowi wszystko, co ma. 

Z rozkazu Melis Hülya namawia Kudreta porozmawiać z Durmusem. Drab grozi ojcowi Meryem, że jeżeli komukolwiek wspomni o Ömerze, to zginie. Później Kudret umawia się na spotkanie z Hülyą. Melis wybiega z ukrycia i zrzuca mężczyznę z tarasu. Kudret nie daje znaku życia.  

"Zranione ptaki" odcinek 50. Cemil zamierza zaręczyć się z Ayse 

Cemil zjawia się przed biurkiem Ayse z pierścionkiem zaręczynowym. Córka Safiye jest kompletnie zdezorientowana. Cicha znika po niemiłym spotkaniu z matką. Błotnik odnajduje dziewczyna i udziela je wsparcia emocjonalnego. Tymczasem Meryem informuje Leventa, że Tekin działa za jego plecami. Córka Durmusa zaprzecza związek z Tekinem, ale mężczyzna jej nie wierzy. 

Hülya przeżywa tragiczną śmierć Kudreta. Melis postanawia zrobić wszystko, by nikt z jej domowników nie odkrył prawdy. Niepokoi się jednak, że podejrzane zachowanie Hülyi może wywołać problemy.   

"Zranione ptaki" odcinek 51. Hülya przeżywa śmierć Kudreta 

Domownicy martwią się o stan zdrowia Hülyi. Melis podaje siostrze silne leki nasenne, martwi się, że ta może zdradzić komuś prawdę o śmierci Kudreta. Ayse prosi Cemila wytłumaczyć Leventowi, że Meryem i Tekin nie są parą. Natomiast próby wyjaśnienia prawdy okazały się marne.    

Melis zdradza Leventowi swoje pomysły jak uratować holding. Ponadto szykuje się do służbowego wyjazdu do Mediolanu. Tymczasem Levent stara się odnaleźć mężczyznę, który jest w stanie wyciągnąć firmę z problemów.   

"Zranione ptaki" odcinek 52. Melis przygotowuje się do służbowego wyjazdu z Leventem

Melis czeka z niecierpliwością na służbowy wyjazd do Włoch w towarzystwie Leventa. Natomiast mężczyzna odwołuje ich wspólną podróż. Ulvije wysyła Meryem do sklepu, by kupić niezbędne artykuły biurowe dla fundacji. Levent mówi, że podwiezie ją na zakupy. 

Cemil dowiaduje się, że potencjalnym wspólnikom z Włoch nie można zaufać. Ta wiadomość załamuje Leventa. Meryem okazuje mu swoje wsparcie. Tymczasem z rozmowy Cemila i Leventa Melis dowiaduje się, że Meryem była posądzona o kradzież.   

"Zranione ptaki" odc. 48-52. Kiedy i gdzie oglądać serial? 

Odcinki 48-52 "Zranionych ptaków" emitowane są od poniedziałku do piątku w Programie Drugim Telewizji Polskiej o godzinie 18:45. 

Zobacz także:

"M jak miłość": Odcinek 1664. Ethan rzuca Lilkę! Poleją się łzy

"Erynie": Co dzieje się z serialem Netflixa i TVP? Jest komentarz

Ricky Martin zagra główną rolę w serialu "Mrs. American Pie"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL