Reklama

Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Nurgul znika, oddając Omera pod opiekę Leventa

"Zranione ptaki" to turecki serial, który ciągle zbiera przed ekranami ogromną ilość fanów. Nie ma się czemu dziwić. Intrygi, nagłe zwroty akcji oraz rosnące w ludziach uczucia to coś, co ludzie chcą oglądać. W ostatnich odcinkach Levent chciał zrobić testy DNA, gdyż czuł, że Omer nie jest dzieckiem Nurgul. Niestety wyniki przedstawiły coś innego. Co dzieje się dalej u bohaterów? Dowiemy się w streszczeniu 106, 107, 108, 109 i 110 odcinka serialu „Zranione ptaki”.

"Zranione ptaki" ciągle intryguje fanów tureckich telenowel. Niezmiennie od ponad 100 odcinków pojawiają się szalone zwroty akcji i sytuacje teoretycznie bez wyjścia. Meryem wraz ze swoim bratem Omerem muszą zmagać się z nie lada problemami w swoim życiu. Jak kobieta poradzi sobie, gdy dziecko zostanie od niej zabrane? Sprawdźmy to w streszczeniu 106, 107, 108, 109 oraz 110 odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki": odc. 106. Streszczenie i opis odcinka

Cemil chce wyznać Ayse miłość. Prosi ją o wzięcie dnia urlopu w pracy i przygotowuje jej śniadanie. Niestety cały jego plan szczerego wyznania zostaje zburzony przez telefon z firmy. Mężczyzna musi pilnie stawić się w biurze. Safiye wprowadza się do pary, co bardzo nie odpowiada babci Bedriye. Ayse z czasem staje się świadkiem spotkań Cemila oraz Oyi. Dziewczyna przeczuwa, że jej "małżeństwo" wkrótce się rozpadnie.

Reklama

Meryem szuka powodu, przez który Levent odciął z nią kontakt. Levent uważa natomiast, że to kobieta nie chce utrzymywać relacji. Nurgul dostaje zakaz opuszczania kraju przez Tekina. Przez przypadek dowiaduje się, kto jest prawdziwym ojcem Omera. Chce wyjawić prawdę. Melis wie, że Bahadir czuje coś do Asli. Huliye potwierdza jej teorię.

"Zranione ptaki": odc. 107. Streszczenie oraz opis odcinka

Levent decyduje się porozmawiać z Meryem. Odbiera jednak Durmus i zaczyna grozić mężczyźnie. Levent uświadamia sobie, w jak złej sytuacji znalazła się Meryem. Chce jej jak najszybciej pomóc. Nurgul nakłania siostrę do jak najszybszej ucieczki do Niemiec. Sama w międzyczasie próbuje umówić Omera, Leventa oraz Meryem na wspólne spotkanie. Chłopiec jednak wygaduje się Neriman, po czym następuje telefon do Tekina.

Melis również wie o spotkaniu, gdyż powiedział jej o tym Levent. Tekin stara się interweniować, lecz nie udaje mu się uniknąć ich spotkania. Udało mu się jednak schwytać Nurgul. Grozi kobiecie, że ją zabije, jeśli nie będzie spełniała jego oczekiwań. Cemil nie może się doczekać, kiedy będzie mógł wyjawić Ayse, co do niej czuje.

"Zranione ptaki": odc. 108. Streszczenie oraz opis odcinka

Melis sprawdza telefon Asli, gdzie odnajduje zdjęcia z festiwalu latawców. Grozi służącej, że zostanie zwolniona, jeśli nie da spokoju Bahadirowi. Levent spotyka się z Meryem i Omerem. Spędzają wspólnie szczęśliwe chwile. Kobieta dostaje kwiaty w ramach przeprosin. Mężczyzna proponuje Gulperi rozpoczęcie pracy w jego firmie, lecz ona odmawia.

Tekim wie, że siostra Nurgul uciekła do Niemiec. Doganowi zleca uwięzienie Nurgul. Kobieta jednak nie dała za wygraną. Hałasem wzbudziła zainteresowanie obcych osób. Zanim ucieknie z kraju chce jeszcze zemścić się na Tekinie. W tym czasie Cemil planuje rozmowę z Ayse. Dziewczyna obawia się, że ich związek właśnie dobiega końca.

"Zranione ptaki": odc. 109. Streszczenie i opis odcinka

Melis sugeruje Asli odejście z pracy. Grozi jej, że prawda o jej zalotach wyjdą na jaw. Asli natomiast ma asa w rękawie. Wie, kto zrzucił Hulyę ze schodów. Cemil wyszedł z Ayse na romantyczną kolację. Chce kobiecie wyznać swoje uczucia. Ayse jednak ubiega go w rozmowie, informując, że chce rozwodu.

W międzyczasie Levent pojawia się w domu Durmusa. Chce zabrać ze sobą Meryem i Omera. Na drodze staje mu Tekin. W zemście mężczyzna składa policji donos, że Levent zabił Kudreta. Meryem, Levent oraz Omer wracają do rezydencji. Melis knuje kolejny plan zemsty na konkurentce.

"Zranione ptaki": odc. 110. Streszczenie oraz opis odcinka

Nurgul zniknęła bez śladu, nikt nie jest w stanie odnaleźć jej w Stambule. Tekin dzwoni do swoich ludzi w Niemczech. Levent informuje rodzinę, że Meryem nie będzie już służącą w domu. Kobieta otrzymuje własny pokój oraz dołącza do wspólnego posiłku. Melis nie jest w stanie znieść rywalki pod jednym dachem. Chce raz na zawsze zakończyć tę walkę o serce Leventa. Mężczyzna w międzyczasie wyjawia przed matką swoje tajemnice.

"Zranione ptaki": odc. 106-110. Kiedy oraz gdzie oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" pojawia się na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku o 18:45. Najnowszy, 106. odcinek swoją premierę będzie miał w poniedziałek, 22 sierpnia. Osoby, które przegapią emisję serialu, mogą nadrobić w formie powtórek. Dostępne są na TVP2 w każdy kolejny dzień po premierze o godzinie 13:15. Dodatkowo przygody Meryem, Omera oraz Leventa oglądać można przez Internet na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Matthew Perry: Najbardziej zmarnowana kariera "Przyjaciela"

"Where Were You?": Nowy serial o wykorzystywaniu seksualnym wśród nastolatków

"Zakazany owoc": Halita uwodzi Defne. Jak zreaguje Yildiz?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy