Reklama

Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Halita uwodzi Defne. Jak zareaguje Yildiz?

"Zakazany owoc" jest kolejnym popularnym tureckim tytułem, który pojawił się na antenie Telewizji Polskiej. Zastąpiła ona w ramówce wcześniej emitowaną "Miłość i przeznaczenie”". Historia skupia się na dwóch siostrach mieszających w biednej dzielnicy Stambułu. Ich życie drastycznie się zmienia po poznaniu bogatych mężczyzn. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Dowiemy się ze streszczenia 39., 40., 41., 42. i 43. odcinka serialu "Zakazany owoc"!

"Zakazany owoc" jest historią dwóch sióstr, które pomimo bycia rodziną, są od siebie całkowicie różne. Jedna liczy na dostanie się do wysokiej klasy społecznej, drugiej zależy na miłości oraz szczerości. Obie jednak poznają bogatych biznesmenów, przez których ich życie drastycznie się zmienia. Zeynep rozpoczyna nową pracę, a Yildiz zostaje porwana. Czy ktoś odnajdzie kobietę? Sprawdźmy streszczenie 39., 40., 41., 42. oraz 43. odcinka serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 39. Streszczenie i opis odcinka

Tożsamość porywacza Yildiz staje się jawna. Porwał ją jej były mąż - Halit. Zabrał kobietę na wspólną podróż oraz wykupił dla nich nowy dom. Alihan wykupił firmę, w której pracę rozpoczęła Zeynep. Kobieta jest wściekła na to, co się właśnie wydarzyło. Promocją nowej firmy zajmuje się Ender.

"Zakazany owoc": odc. 40. Streszczenie i opis odcinka

Matka Cema dostała zawału. Mężczyzna decyduje się więc jak najszybciej pojawić się w Turcji. Defne, która jest przyjaciółką Ender podrzuca Yildiz pomysły, jak wyłudzić od Halita dodatkowe pieniądze. Ender zaczyna odświeżać swój romans z Sinanem. Para zastanawia się nad wspólną ucieczką.

"Zakazany owoc": odc. 41. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep pije alkohol w barze, aż finalnie się upija. Alihan ją odwozi, zostając przy jej łóżku na całą noc. W takiej sytuacji natrafiają na niego Halit i Yildiz, którzy zdecydowali się odwiedzić kobietę. 

Ender cały czas oszukuje Sinana. Zehra otrzymuje od niej informację, że mężczyzna uciekł z inną kobietą. Caner zaczyna wczuwać się w pracę w biurze.

"Zakazany owoc": odc. 42. Streszczenie i opis odcinka

Yildiz tworzy relację w Internecie. W nagranym filmiku krytykuje pewną kobietę. Defne obiecuje Yildiz, że pomoże jej wpłynąć na męża. Lila chciałaby spędzić więcej czasu ze znajomymi, lecz mama z wujkiem Alihanem nie pozwalają na to. Zerring chce, żeby Alihan zwrócił uwagę na córkę jego koleżanki.

"Zakazany owoc": odc. 43. Streszczenie oraz opis odcinka

Yildiz nie jest w stanie znieść obecności Ender na jednej z okoliczności dla "wyższych sfer". Ender natomiast nie wie, w jaki sposób ponownie może ośmieszyć dziewczynę. Lila prosi Yildiz, by pomogła jej w ucieczce z domu. Defne chce uwieść Halita. Świadkiem całej sytuacji staje się siostra Yildiz - Zeynep.

"Zakazany owoc": odc. 39-43. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Zakazany owoc" pojawił się w ramówce TVP1 w miejsce serialu "Miłość i przeznaczenie". Najnowszy, 39. odcinek serialu wyemitowany zostanie w poniedziałek, 22 sierpnia o godzinie 17:15. Kolejne odcinki wyświetlane są codziennie o tej samej porze. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Disney+ wprowadza rewolucję. Notuje wielki sukces nad Netfliksem

Nie żyje Elżbieta Kusz z Polsatu. Stacja pogrążona w żałobie. "Będzie nam jej brakowało"

"M jak miłość": Pamiętacie serialowego Łukasza? Co Franciszek Przybylski robi dziś?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy