Yaralı Kuşlar

Zranione ptaki

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1394
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Ayse rozwodzi się z Cemilem. Meryem uderza Melis

„Zranione ptaki” to turecki serial emitowany na antenie Telewizji Polskiej. W ostatnim odcinku Ulviye przebudziła się i wróciła do domu. Wierzy, że Omer, to Efe, a domownicy nie chcą wyprowadzać jej z błędu. Czy kobieta pozna prawdę? Co się stanie, gdy wróci jej pamięć?

"Zranione ptaki" to serial opowiadający o losach Meryem i Omera. Ich życie zmienia się diametralnie po poznaniu Leventa. Co spotka trójkę bohaterów w najnowszych epizodach? Jak układa się u Asli i Cemila? Sprawdźmy streszczenie 184-188. odcinka serialu "Zranione ptaki"!

"Zranione ptaki": odc. 184. Streszczenie i opis odcinka

Safiye boli widok załamanej psychicznie córki. Ayse jednak po pewnym czasie decyduje się działać. Przeprasza za swój gorszy nastrój. Dogan próbuje wyjaśnić jej, że Cemil jest niewinny całej sytuacji. Ta jednak nie ma już ochoty słuchać żadnych wyjaśnień. Yasar próbuje nakłonić Asli do rozmowy z Bahadirem. Kobieta jednak boi się o swoją ciążę.

Reklama

Meryem opiekuje się Ulviye. Kobieta chce z nią porozmawiać, lecz przez problemy z pamięcią nie jest to takie proste. Melis nie jest w stanie wytrzymać obecności Meryem w jednym domu. Pewnego razu nie wytrzymuje i żąda, aby ta się wyniosła. Meryem nie zgadza się na takie traktowanie i uderza Melis w policzek. Levent był świadkiem całego zdarzenia i broni Meryem.

"Zranione ptaki": odc. 185. Streszczenie i opis odcinka

Dogan zaczyna współpracę z Mine. Chcą wyjaśnić Ayse, że Cemil jest niewinny. Dogan decyduje się spotkać z Oyą, która ma przyznać się do swojej pułapki. Wszystko ma nagrywać Mine. Oya jednak jest świadoma podstępu i przedstawia zupełnie inną historię. W międzyczasie Hulya decyduje się wyrzucić Asli z domu. Czuje, że Bahadir przekazuje pokojówce drogie prezenty.

Problemy między Meryem a Melis są coraz większe. Brat Leventa próbuje nakłonić go do przyspieszenia ślubu. Melis nie może przestać się cieszyć. Meryem natomiast dobija otrzymana informacja. Ciężko jest jej pożegnać się z mężczyzną, którego kocha. Mimo to nie chce odchodzić z domu, ze względu na stan zdrowia Ulviye.

"Zranione ptaki": odc. 186. Streszczenie i opis odcinka

Stan zdrowia Ulviye jest coraz gorszy. Lekarz proponuje wyjazd z kobietą z dala od stresów. Levent decyduje się więc przewieźć Meryem wraz z mamą nad morze. Wraz z nimi jedzie Melis, ale ta szybko wraca do domu celem kupienia sukni ślubnej. Ulviye wierzy, że Meryem z Leventem są małżeństwem. Skutkuje to wieloma niezręcznymi momentami. Levent zmuszony jest zostać przy matce, co nie podoba się Melis.

Ayse rozwiodła się z Cemilem. Dogan wraz z Mine chcą porozmawiać z mężczyzną. Wierzą ciągle o jego niewinności. Asli została oskarżona przez Hulyę o kradzież torebki. Dziewczyna jest załamana, że mężczyzna nie trzyma jej strony. Finalnie Yasar informuje, że torebka kobiety jest jego zakupem. Asli jest załamana. Boi się o stan swojej ciąży i decyduje się opuścić rezydencję.

"Zranione ptaki": odc. 187. Streszczenie i opis odcinka

Yasar nie chce, by Asli opuściła rezydencję. Nie jest świadomy tego, że kobieta nim manipuluje. Asli liczy, że ten się jej oświadczy i przyjmie jej dziecko. Cemil rozmawia z Doganem i Mine. Dowiaduje się od nich o całym planie Oyi. Wie również o tym, że Ayse wciąż darzy go pewnym uczuciem. 

Ulviye wciąż uważa, że Levent jest z Meryem. Nie czują się z tym komfortowo wiedząc, że wkrótce stracą się na zawsze. Melis jest zapatrzona na ślub. Oczekuje powrotu Leventa do domu. Okazuje się jednak, że pan młody nie wrócił na noc. Kobieta jest wściekła. 

"Zranione ptaki": odc. 188. Streszczenie i opis odcinka

Melis nie jest w stanie się uspokoić i przybywa do hotelu, w którym przebywa Ulviye. Nie akceptuje tego, że matka Leventa wciąż uważa, że jego żoną jest Meryem. Mówi kobiecie prawdę, przez co ta czuje się zagubiona. Syn kobiety jest wściekły na swoją przyszłą żonę.

Yasar czyta pożegnalny list od Asli. Kobieta wciąż liczy, że kłamstwem uzyska to, co chce. Udaje jej się to. Yasar oświadcza się jej. Cemil umawia się na spotkanie z Oyą. Chce, aby na tym spotkaniu była również Ayse. Kobieta, widząc byłego męża ze swoją kochanką, decyduje się opuścić lokal. Dogan i Mine jednak uniemożliwiają jej ucieczkę.

"Zranione ptaki": odc. 184-188. Gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "Zranione ptaki" oglądać możemy na antenie TVP2. Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Epizod nr 184 pojawi się w poniedziałek, 12 grudnia. Reemisja epizodów ma miejsce dzień po ich premierze o godzinie 13:15. Oglądać je można na tym samym kanale. Dodatkowo istnieje możliwość oglądania serialu online. "Zranione ptaki" dostępne są na portalu TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"M jak miłość": Jedna z postaci nie pojawi się na serialowej Wigilii? Ten komentarz sporo zdradza

"The Last of Us": Pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu HBO Max

30-lecie Telewizji Polsat: Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan o kontynuacji "Rodziny zastępczej"

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy