Rodzina zastępcza

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

30-lecie Telewizji Polsat: Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan o kontynuacji "Rodziny zastępczej"

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan zyskały wielką popularność za sprawą kultowego serialu Polsatu "Rodzina zastępcza". Aktorki po latach wspominają niezastąpioną atmosferę na planie oraz odpowiadają na pytanie dotyczące ewentualnej kontynuacji serialu.

Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan: Niezapomniane Eliza i Zosia z "Rodziny zastępczej"

"Rodzina zastępcza" była przed laty jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych. Produkcja do dziś cieszy się ogromną sympatią widzów, a powtórki odcinków nadal można oglądać w telewizji. Dla wielu dziecięcych aktorów, którzy wcielali się w dzieci granego przez Gabrielę Kownacką i Piotra Fronczewskiego małżeństwa Kwiatkowskich, serial Polsatu był początkiem trwającej do dzisiaj kariery. 

Jednymi z największych gwiazd, jakie wypromował serial "Rodzina zastępcza", jest Aleksandra Szwed i Misheel Jargalsaikhan. Porozmawialiśmy z aktorkami podczas gali 30-lecia Polsatu.

Reklama

"Rodzina zastępcza": Ogromny sentyment i ciepło na sercu

Zapytaliśmy aktorki o odczucia związane z "Rodziną zastępczą", serialem, w którym zagrały jeszcze jako dzieci. Zapewniły, że atmosfera na planie była nie do zastąpienia.

"Rodzina zastępcza": Czy będzie kontynuacja?

Od wielu lat nie milkną plotki o ewentualnej kontynuacji "Rodziny zastępczej". Zapytaliśmy o to Aleksandrę i Misheel. Czy według nich powstaną kiedyś nowe odcinki?

Aleksandra Szwed dodała:

Ponadto, aktorki zgodziły się, że dobrym pomysłem byłby odcinek specjalny na zasadzie "20 lat później".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Szwed | Misheel Jargalsajkhan | Rodzina zastępcza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy