The Last of Us

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 26
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu HBO Max

HBO Max opublikowało pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu "The Last of Us" z Pedro Pascalem w roli głównej. Widzowie mogą po raz pierwszy zobaczyć post-apokaliptyczny świat, w którym będzie rozgrywać się akcja.

"The Last of Us": Fabuła serialu

"Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. 

To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem" - czytamy w opisie HBO Max. 

Reklama

"The Last of Us": Obsada serialu

W "The Last of Us" główne role zagrają: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Anna Torv (Tess), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sara), Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Jeffrey Pierce (Perry). 

"The Last of Us": Pierwszy zwiastun

Przed konwentem CCXP (brazylijskiego festiwalu popkultury), który trwa w tym roku w dniach 1-4 grudnia, ruszyła machina promocyjna serialu "The Last of Us". Na oficjalnych profilach produkcji w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) opublikowano plakaty najważniejszych postaci serialu. Możemy zobaczyć na nich, oprócz Joela i Ellie, m.in. Marlene, Tommy'ego, Tess czy Billa.

3 grudnia HBO Max opublikowało pierwszy zwiastun wyczekiwanego serialu. Widzowie po raz pierwszy zobaczyli świat zniszczonej cywilizacji, w którym będzie rozgrywać się akcja. W pewnym momencie w tle można usłyszeć melodię piosenki a-ha - "Take on me". 

Temat zaczął trendować na Twitterze. Pojawiły się głosy, że serial to "arcydzieło".

"The Last of Us": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial HBO Original "The Last of Us" zadebiutuje 16 stycznia w HBO i HBO Max.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy