Zraniona miłość Vatanım Sensin

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 954
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zranione ptaki": Levent pozna prawdę o małżeństwie Meryem?

Nowe odcinki "Zranionych ptaków" to niezwykłe zwroty akcji. Fani tureckiego serialu w kolejnych odsłonach dowiedzą się między innymi, że Ayse rozstaje się z Cemilem. Co więcej, Levent zaczyna domyślać się, że małżeństwo Meryem to fikcja. Co jeszcze przyniosą nowe odcinki "Zranionych ptaków"? Oto streszczenia odcinków 139-143.

"Zranione ptaki" to popularny serial obyczajowy, którego akcja osadzona jest w realiach współczesnej Turcji. Grono fanów produkcji rośnie z każdym tygodniem, dlatego prezentujemy streszczenia odcinków 139-143 "Zranionych ptaków", które można oglądać od poniedziałku 10 października. Sprawdzamy również, gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki "Zranionych ptaków".

"Zranione ptaki" odcinek 139. streszczenie: Tekin szantażuje Meryem

Ayse rozstaje się z Cemilem, który znowu nie potrafi wyznać jej swoich uczuć. Dogan i Oya obserwują ich czułe pożegnanie, które przerywa wściekła Safiye. Zabiera ona córkę do domu. Cemil jest zły na Oyę, że doprowadziła do tego wszystkiego. 

Reklama

Oya wyjaśnia mu jednak, że zrobiła to z miłości do niego. Mężczyzna jest zaskoczony tym wyznaniem. Tymczasem Tekin znów szantażuje Meryem i zmusza ją do udawania przed Leventem, że naprawdę kocha ona swojego męża.

"Zranione ptaki" odcinek 140. streszczenie: Ömer miał wypadek

Bahadir razem z Asli udają się do restauracji. Tam mężczyzna informuje ją, że chce rozwieść się z Hülyą. Natomiast Dogan wyznaje Ayşe, że wiedział o fikcyjnym małżeństwie jej i Cemila. Nic jej jednak nie mówił z miłości do niej. Nie chciał, żeby cierpiała. Ayşe jest pod wrażeniem jego słów. Niespodziewanie pojawia się Cemil i kobieta staje w obronie Dogana

Przybysz jest zaskoczony tą reakcją. Boi się, że Oya ma rację i Ayşe zakochała się w Uzunie. Tymczasem Ulviye informuje Leventa, że Ömer miał mały wypadek. Meryem koniecznie chce zobaczyć brata, ale Tekin nie zgadza się na to. Kobieta odpycha Tekina, a ten traci przytomność. W końcu udaje jej się dotrzeć do rezydencji. Musi jednak zmierzyć się tam z wrogością domowników.

"Zranione ptaki" odcinek 141. streszczenie: Asli czeka na oświadczyny Bahadira

Asli niecierpliwie czeka na oświadczyny Bahadira. Natomiast Meryem i Levent wspólnie czuwają przy Ömerze. Melis jest tym mocno zaniepokojona i za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Tekinem, który w końcu odzyskuje przytomność i przybywa do rezydencji. Jest zły i chce zaatakować Leventa.

Melis wie jednak, że to tylko zbliżyłoby do siebie Meryem i Metehanoglu, więc odwodzi od tego Tekina. Oświadcza także, że od tej pory będą działać według jej zasad. Tymczasem Cemil wreszcie zdobywa się na odwagę i wyznaje Ayşe miłość.

"Zranione ptaki" odcinek 142. streszczenie: co dzieje się z Meryem?

Po ostatnim incydencie Melis próbuje wpłynąć na zachowanie Tekina. Zależy jej, by przestał działać pod wpływem gwałtownych emocji. Levent próbuje dowiedzieć się od Meryem, dlaczego przyszła do rezydencji. Ona jednak go zbywa. Ülviye daje dziewczynie do zrozumienia, że nie chce jej widzieć w swoim domu. 

Po rozmowie z Melis Meryem mimo próśb i płaczu Ömera wraca do domu. Boi się, że mąż skrzywdzi Leventa. Ten nie rozumie jej decyzji. Ayşe nie może uwierzyć, że Cemil ją kocha. Jego miłosny list o mały włos nie trafia w ręce Safiye. Tymczasem Neriman oferuje jej współpracę przy prowadzeniu restauracji. Kobieta przyjmuje jej ofertę.

"Zranione ptaki" odcinek 143. streszczenie: Levent domyśla się, że Meryem została zmuszona do ślubu

Tekin, za radą Melis, postanawia się zmienić. Przygotowuje dla Meryem śniadanie i informuje żonę, że spędzą razem przedpołudnie. Atmosfera w ich domu wciaż jednak jest napięta. Tymczasem Levent jest zaniepokojony zachowaniem Meryem. Utwierdza się w podejrzeniach, że Tekkin zmusił ją do ślubu. Prosi Cemila i Ayşe o pomoc w ustaleniu prawdy.

Dziewczyna jedzie do przyjaciółki, ale nie zostaje wpuszczona do rezydencji. Widzi przez okno, jak mąż grozi Meyrem. Ayşe ma też inne zmartwienia. Bezskutecznie prosi matkę o wybaczenie. Gdy Safiye idzie z Neriman obejrzeć lokal, dziewczyna wymyka się z domu i jedzie do holdingu, gdzie wyznaje Cemilowi miłość. Ku zaskoczeniu domowników Hülya wraca do domu. Melis i Asli są przerażone. Okazuje się jednak, że kobieta straciła pamięć.

"Zranione ptaki" odc. 139-143. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinki 139-143 "Zranionych ptaków" fani obejrzą na antenie TVP2 od poniedziałku do piątku w dniach 10-14 października. O której godzinie "Zranione ptaki"? Serial emitowany jest o godz. 18:45. Powtórki natomiast emitowane są codziennie o godzinie 13:15 w dni powszednie.

Odcinki 139-143 "Zranionych ptaków" będą również dostępne na platformie streamingowej TVP VOD.

Zobacz także: 

"M jak miłość": Zdrady nie było? Zaskakująca teoria fanów

"Papiery na szczęście": Adriana Kalska pokazała zdjęcia z planu!

"Na dobre i na złe": Serial zyskał 100 tysięcy widzów!

Świat Seriali
Dowiedz się więcej na temat: Zranione ptaki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy